Wpis z mikrobloga

POnieważ @dr_love zrecenzował zapach w pewnych kręgach 11/10 :) a i tak myślałem o zakupie "przyprawowców robię ankietę do rozbiórki:

Możecie też w komentarzach zaproponować coś innego, bo chciałbym kupić ze 3 flaszki ogólnie żebyście mieli co odlać i zminimalizować przesyłkę :)
#perfumy

Które perfumy kupić na rozbiórkę ?

  • Costume National Homme 100ml po 2.8/ml 33.3% (20)
  • Viktor & Rolf Spicebomb 150ml - po 2,5/ml 5.0% (3)
  • Thierry Mugler A*Men Pure Havane 100ml - po 2.0/ml 13.3% (8)
  • Wszystkie ! Bo na pewno wezmę każdego po trochu 48.3% (29)

Oddanych głosów: 60

  • 43
  • Odpowiedz
Z czego panowie costume national kupowany byłby na llegro od "jasminumperfumy2", na perfuforum obiło mi się że chyba legit, ale może ktoś potwierdzi ?
  • Odpowiedz
@SnoobDuog: Ja wybrałbym Costume, ale pewnie kiedyś wezmę cały flakon, a jak dojdzie do tego jeszcze kilkanaście innych, ciekawych/mniej ciekawych zapachów, to wtedy będę robił odlewki, bo zabawa w rozbiórki wg mnie za drogo wychodzi, głównie przez koszta wysyłki.
  • Odpowiedz
@Pffl: Dlatego chce ze 3 flakony czegoś fajnego i wtedy 3 różne odlewki minimalizują koszt wysyłki.

Swoją drogą mam w miarę taniego kuriera z pracy, Inpost za 10zł
Dla incognito mirków, paczkomat w normalnej cenie niestety - 14zł
  • Odpowiedz
Panowie od cholery Was a pewnie wszystkich nie zawołałem. Ponieważ to nie jest mało roboty popakować Wam to wszystko mam taką propozycję.
Albo biorę jedną flachę costume i idzie po cenie zakupu 2.8/ml zostanie dla Was 70ml, po 10ml dla 7 osób
Albio wezmę 2 flaszki ale po minimum 3.0/ml (mini profit za pakowanie jak świstak w sreberka), zostanie dla Was 170ml do rozlania. Rozlewać będe na koniec roku wraz Pure Havane
  • Odpowiedz