Wpis z mikrobloga

Ja #wislakrakow życzyłem jak najlepiej, jeśli by to wypaliło to byłoby idealnie dla naszej ligi bo wtedy Legia, amica, lechia i inne kluby musiały by zacząć szukać większego inwestora bo wisła mogłaby odskoczyć trochę lidze, może nie Legii bo te 130mln raczej wrażenia na Legii nie robi ale spokojnie o 2 miejsce może się bić. Każdy pieniądz wsadzony w #ekstraklasa spowoduje że inne kluby będą musiały szukać kasy no ale tylko idiota jeszcze myśli że to wypali, dziwię się że dalej robicie sobie jakieś nadzieje. W to musi być tyle osób zamieszane i mam nadzieję że jak najszybciej ta sytuacja się wyjaśni. #pilkanozna
  • 16
@Oskarek89: Do Lechii wchodzi Paytren z Indonezji - odpowiednik paypala ale Azjatycki, więc pieniędzy trochę będą mieli, chociaż akurat na to nigdy nie narzekali, gorzej było zawsze z zarządzaniem tymi pieniędzmi.
@Oskarek89: wiem, że Warszawka, ale czy wy tam macie inne zasady języka polskiego? Legia, Lech, Lechia, Wisła się pisze. Wypalić może... Kuba chyba chciał grać za pół darmo? Jak ma jakiegoś znajomego od budowlanki, to może im wybudować akademię po kosztach, jako wizytówkę i by móc budować potem kolejne w PL, a te będą powstawać np. Legii. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego jak samorząd odda grunt
@Perlo: ale Kuba na pewno wybierze teraz tak, aby rodzina się dobrze czuła. W MLS bym go bardzo widział, ale już sporo pograł i zarobił, więc nie ma parcia. A w Krakowie zawsze będzie kimś, powoli też grunt na coś po karierze. A takie inwestycje, to przecież wszyscy zyskują. No ale Polska, to wiadomo jak prywaciarz i miasto/państwo, to na pewno korupcja i potencjał takiej współpracy jest niewykorzystany. Na taką akademię,
@Oskarek89 biorąc pod uwagę że pod wpływów $ polska liga jest na 8 miejscu w Europie a pod względem poziomu na 26. Obawiam się że tu nie o pieniądze chodzi tylko o ludzi którzy się nie znają na piłce.