Wpis z mikrobloga

@CurlyHairGirl: ze słodkich rzeczy to dzisiaj tylko upiekłem biszkopt, jutro będę go robił z kremówką i galaretką z owocami; później chce zrobić leśny mech, sernik na spodzie z brownie, zwykłe czekoladowe z polewą i makowiec zawijany (ale to w poniedziałek, bo najlepszy jest świeży) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dzisiaj robiłem ryby w zalewie pomidorowej, octowej i po grecku, wczoraj uszka i pierogi do zamrożenia
  • Odpowiedz
  • 1
@Logan00 @tajpej ja to w sumie zrobiłam tylko rybę po grecku wczoraj i dzisiaj zjadłam xD a ciasta i paszteciki to w sumie piekę głównie dla gości bo my z niebieskim nie obchodzimy i będziemy cisnąć w planszowki w wigilię :D
A sernik też bym zjadla, jeszcze taki na brownie! ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CurlyHairGirl: Ło matko, czuję ten zapach z fotki. Na szczęście już jutro (a w zasadzie dzisiaj) będę robił takie u siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Docx nie mam, drożdżowe zawsze robię na oko :( a farsz to 1kg kiszonej kapusty na 1kg pieczarek, cebula. Cebule i pieczarki smażę, kapustę gotuje aż będzie miękka. Wszystko odciskami z wody i blenduje. Doprawiam do smaku solą, pieprzem ziołowym, zielem angielskim
  • Odpowiedz