Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanie (chociaż wiem że podział lewica prawica w XXI jest trochę idiotyczny) jak określicie moje poglądy na skali lewica prawica Uważam się za Narodowego Konserwatystę który jest zwolennikiem kapitalizmu i monarchizmu oraz jestem Katolikiem. Uważam że obecny rząd jak i poprzednie że za dużo wykładały kasy na socjal oczywiście jakaś opieka społeczna jest potrzeba np służba zdrowia ale obecne świadczenia socjalne są za duże. Uważam że nierentowne kopalnie i inne nie ważne strategicznie spółki powinny być sprywatyzowane. Uważam że rząd powinien ingerować w gospodarkę tylko w sprawach infrastruktury i zbrojeniówki. Uważam że konserwatyzm to jedyna droga dla Narodu Polskiego i że Król o wiele lepiej by zarządzał krajem niż masę posłów kłócących się w sejmie. Oczywiście sejm w nagłych wypadkach gdy król by był naprawdę wielkim tyranem powinien móc temu zapobiec oraz sądownictwo powinno być niezależne. Uważam że Polska dyplomacja stawiać przede wszystkich na sprawę Polską i próbowała jak najwięcej ugrać dla sprawy Polskiej. Uważam że Polska nie powinna interweniować w konflikt Ukraińsko-Rosyjski.Dodatkowo uważam że Polska powinna zwiększyć wydawane fundusze na wojsko które powinno zawierać obecnie 300 tyś osób gotowych w każdej chwili walczyć w obronie ojczyzny. Uważam że obecna Unia Europejska szkodzi suwerenności Polski i powinna powrócić do dawnej Unii gospodarczej a nie próby federalizacji kontynentu.Uważam też że Polska powinna kontrolować swoje granice przed niekontrolowanym przepływem imigrantów. Na koniec powiem tylko tyle Bóg Honor Ojczyzna Król.
#4konserwy #kapitalizm #antykomunizm #antysocjalizm #neuropa #polityka #monarchizm #narodowcy