Wpis z mikrobloga

Ostatnio mędrkuję jaki telefon kupić po Mi5. Główny priorytet to czytnik pod ekranem i nie gorszy aparat. Miałem kiedyś Mi6, ale niestety zraziłem się tak jak i parę innych osób, że jednak detale na zdjęciach po powiększeniu były mniej ostre niż z Mi5.
Ostatnio zainteresowałem się Huawei a szczególnie modele P20 i P20Pro więc dopadłem takie modele i porównałem zdjęcia... oczywiście wszystkie wykonane P20Pro były lepsze od Mi5, ale tylko ok 8/10 lepsze robi P20 (musze więcej zdjeć porównawczych zrobic bo to trochę zaskoczenie)
Wczoraj sprawdzałem możliwości aparatu w Honor 10... zdecydowanie gorszy niż w Mi5. Dziś dostałem Honor V10 w wersji 6/128 i tutaj jestem zaskoczony bo przy sztucznym oświetleniu jest praktycznie remis a przy kompletnej ciemnosci wygrywa z mocniejsza lampą V10. Trwają testy i decydujące starcie będzie przy naturalnym oświetleniu.

widmo82 - Ostatnio mędrkuję jaki telefon kupić po Mi5. Główny priorytet to czytnik po...

źródło: comment_4njntCDyySemEta6BLBick8oExC7DS0m.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@miboy: pod każdym kątem? Więc spokojnie zadziała jak siedzisz jako kierowca a telefon w uchwycie w nawiewie środkowym? Jeśli tak to cały czas będzie odblokowany. Podobnie siedząc przy stole.
  • Odpowiedz
@widmo82: nie, to tak nie działa, żeby odblokować twarzą, trzeba albo nacisnąć na ON klawisz lub puknąć 2 razy,
na wygaszonym nie działa,
mam nagrane ale nie mam czasu na reckę
aha nie działa innym mokrym palcem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@miboy: wracajac do pytania o kąt z jakiego rozpoznaje twarz... mozesz to jakos opisac? chodzi mi o sytuacje w aucie i odblokowanie z pozycji kierowcy a telefon w srodkowym nawiewie
  • Odpowiedz
@widmo82: możesz mieć w aucie na uchwycie, łapie
możesz mieć na nawiewie - łapie
Jakby co możesz obrócić głowę i spojrzeć wtedy łapie też jakby nie chwycił bez obracania
  • Odpowiedz
@widmo82: aha z notchem nie problem, wrzucasz plik i masz do 4 ikon na pulpicie, wciąż działa
na wersji Global (mi8, Pro itp) pokazują się ale po momencie znikają, chyba że wyszła jakaś najnowsza wersja
  • Odpowiedz