Wpis z mikrobloga

Ostatnio mędrkuję jaki telefon kupić po Mi5. Główny priorytet to czytnik pod ekranem i nie gorszy aparat. Miałem kiedyś Mi6, ale niestety zraziłem się tak jak i parę innych osób, że jednak detale na zdjęciach po powiększeniu były mniej ostre niż z Mi5.
Ostatnio zainteresowałem się Huawei a szczególnie modele P20 i P20Pro więc dopadłem takie modele i porównałem zdjęcia... oczywiście wszystkie wykonane P20Pro były lepsze od Mi5, ale tylko ok 8/10 lepsze robi P20 (musze więcej zdjeć porównawczych zrobic bo to trochę zaskoczenie)
Wczoraj sprawdzałem możliwości aparatu w Honor 10... zdecydowanie gorszy niż w Mi5. Dziś dostałem Honor V10 w wersji 6/128 i tutaj jestem zaskoczony bo przy sztucznym oświetleniu jest praktycznie remis a przy kompletnej ciemnosci wygrywa z mocniejsza lampą V10. Trwają testy i decydujące starcie będzie przy naturalnym oświetleniu.

widmo82 - Ostatnio mędrkuję jaki telefon kupić po Mi5. Główny priorytet to czytnik po...

źródło: comment_4njntCDyySemEta6BLBick8oExC7DS0m.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@widmo82: Mate 20 pro, jeśli aparat stoi na 1 miejscu, tyle że nadal nie pojmuje zakupu telefonu przez pryzmat aparatu... Ale to tam ja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TomdeX: ekran 3D jakoś mnie nie jara a druga sprawa to dbam o telefony, ale nie zamierzam nosić go jak jajka. zdjęć robię bardzo dużo i nie chodzi o jakieś podróże a codzienne sytuacje.
  • Odpowiedz
@widmo82: Walić to MI5 i tak lepszy. Mój ma już drugie urodziny nadal wszystko śmiga. Pamiętaj, że inni producenci nie mają takiego wsparcia technicznego jak Xiaomi.
  • Odpowiedz
mi note 3


@PurpleHaze: odswiezę baterie, powiększę ekran na czym specjalnie mi nie zależy... aparat faktycznie lepszy?
no nie wiem... procek mi wystarczy, ale powierzchnia uzytkowa jak w Mi5... i ciężko go kupic w cebulowej cenie a jeszcze trudniej na VAT23
  • Odpowiedz
@widmo82: wołaj jak coś. Moja mi5 ma już półtora roku, niczego mi nie brakuje poza tym, że obydwa szkła są pozbijane a przyciski boczne ciężej już chodzą. Przydałoby się na coś zmienić, ale póki co nie widzę alternatywy, za duże te telefony są.
  • Odpowiedz
@TomdeX: spoko... ale po różnych kombinacjach chce zbić cenę gdzies do 1200-1500
na np. Amazon mam kupon 50€, cashback 10% i VAT do odliczenia. Czaję się az P20 znów pojawi się za 410€
  • Odpowiedz
@widmo82: A możesz poczekać z 4 m-ce jak 6T stanieje? Względnie mi8 Pro. To nie jest kwestia, że "zawsze można tak czekać w nieskonczoność", po prostu trafiłeś na czas pewnej zmiany technologicznej, wtedy czasami opłaca się zaczekać.
  • Odpowiedz
@widmo82: no ja wciagnalem za 210$ z gb mi note 3. Bo nic z nowej generacji mi nie lezy. A szkoda mi wywalac 1.5k na telefon.
Tak samo szukam czytnika na froncie, plus nfc i znosnego aparatu.

Mi4 - > Mi5 - > redmi 4x i zaluje bo, w tym sztruclu poza bateria i rozmiarem irytuje mnie cala reszta.
A mi5 juz byl mocno weksploatowany niestety wiec musialem sie pozbyc.
  • Odpowiedz
@widmo82: dziś wgrałem .20 miui i jest szybszy ale nie tak szybki jak zwykły z tyłu
ja odblokowuje twarzą w 3D pod każdym kątem
lekko mokry palec może być - działa
  • Odpowiedz