Wpis z mikrobloga

Witam miraski, jak myślicie, bedzie szkoda całkowita? Małolat mnie nie zauważył i przywalił jak na zdjęciu + przetarty cały bok ale bez wgnieceń. Przednie drzwi sie delikatnie uchylają, nie chcą sie do końca otworzyć. Próg delikatnie wgnieciony na początku, ale tez ledwo co jedynie plastiki popękane. Generalnie do wymiany tylko nadkole przednie, ale ten bok, do białego porysowany nie wiem czy polerka wystarczy. Audi A6 C5 1.8t 1998
#samochody #motoryzacja #ubezpieczenia
Pobierz sebubu - Witam miraski, jak myślicie, bedzie szkoda całkowita? Małolat mnie nie zauwa...
źródło: comment_GKa9vF95bYnr4bGIGrzooESmalTJR9HI.jpg
  • 10
Taka dziwna sytuacja, gdy szkoda całkowita będzie, a jednocześnie można tego prawie nie naprawiać (tylko umiejętny Gumiak przyłoży 2x młotkiem tam gdzie trzeba by drzwi się otwierały) i można tak tym autem jeździć jeszcze 10 lat, jak ktoś ma w dupie aspekt wizualny.
@sebubu: polerka nie wystarczy, a to nadkole, co masz do wymiany, to się nazywa błotnik i raczej będzie zakwalifikowane tez do naprawy.
Gotówkowo całki nie będzie. Bezgotówkowo nawet warsztat partnerski może scałkować jeśli wymieni dwoje drzwi (wszystko zależy od uszkodzeń) i przedni błotnik. Jak potrzebna pomoc to pisz na PW. Postaram się coś doradzić w razie różnych niejasności.
@k-NN: Bo kalkulację naprawy sporządza się uwzględniając nowe części. Koszt pojedynczych drzwi to ok 1500-2000zł netto, błotnik w zamienniku pewnie ze 200zł. Do tego robocizna za przezbrojenie, lakierowanie i materiał lakierniczy.