Wpis z mikrobloga

#inpost #kurier #kurierzy #allegro #paczkomaty
Jak w tym roku wygląda dostawa do paczkomatów Inpost na ostatnią chwilę, zamówiłem dziś, 21, poszło też dziś, oto status,
https://inpost.pl/sledzenie-przesylek?number=632600546807300111132256
zamówiłem do mniejszego, mniej używanego paczkomatu(miasteczko ma dwa), czy jest szansa że kurier będzie dzwonił że czeka pod przeładowanym paczkomatem/ustawiał się gdzieś na mieście, czy nie ma szans na paczkę przed świętami? Inpost dostarcza 24go?
Pracuję w sklepie gdzie codziennie mam styczność z kurierami wielu firm i w tym roku chyba wreszcie ludzie zaczęli zamawiać dużo wcześniej, bo nie są aż tak zalatani jak rok czy dwa lata temu( a może mi się wydaje)?:)
Dzięki i wszystkiego najlepszego dla chłopaków z #kurierka , bo to #!$%@? robota, stresująca, niewdzięczna - #!$%@?ą jak dzicy, zdrowie i nerwy zszargane, a na koniec i tak #!$%@? od jaśnie państwa i długi za #!$%@? busa.
  • 4
@RabarbarDwurolexowy: Szansę na dostarczenie i tak masz (nie 100% oczywiście). Bo ostatnio kurierzy inpost jeżdżą z paczkami w weekendy, miałem sytuacje że paczki były odbierane od sklepów lub wyciągane z paczkomatów w sobotę lub niedzielę.