Wpis z mikrobloga

@Reyman9: Z drugiej strony mam na koncie kilkadziesiąt tysięcy mogę pojechać gdzie chce, gram sobie teraz w rdr2, niedługo Wigilia. Chciałem tylko kogoś poznać i mieć związek, byłoby miło, ale nie każdemu jest dane.
@Reyman9: większość z tch rzeczy da się zmienić

- izotek
- aparat ortodontyczny
- korekta zeza
- gumowe kulki do żucia na rozbudowę szczeny
- skupienie sił i obranie celu na dobry zarobek w przyszłości, wybór odpowiedniej branży itp.

weź się w garsć.
@Reyman9

Cerę możesz skorygować.

Zęby skoro masz kasę sobie wylecz. Ja nie miałam tragicznych ale bardzo się cieszę z tego, że rodzice zafundowali mi w młodości aparat, mam dzięki temu lepszą szczękę i usta - aparat nie poprawia tylko zębów ;)

Ten zez masz przy przemęczeniu czy non stop? Mój niebieski kiedyś pracując w bardzo wyczerpującej pracy miał coś takiego, na początku naszej znajomości xDdd

Nie musisz mieć super kwadratowej szczęki by
@ruok: Ciężko mi to określić, na codzienn mam normalne oczy, jak robię sobie selfie to też jest ok, ale jak patrze gdzieś w tło przed siebie to na zdjęciach mam lekkiego zeza xd nie mam pojecia czemu tak xd
Wiem że aparat zmienia rysy twarzy.
Po raz kolejny wiem, kwadratowa szczena jest po prostu mile widziana i tyle
@ruok: Nie, nie jest, ale każdy sam dla siebie chce wyglądać jak najlepiej, Ty nie masz kompleksów?
Co do tego zeza, wczoraj ogladałem Die Hard 3, wystepował tam Samuel l jackson i on ma podobnie więc to już taka uroda musi być, może poprawie to u okulisty jak się da, ale najpierw aparat
@Reyman9

imho z wymienionych to najważniejszy jest aparat

mi trochę ósemki rozjechały perfekcyjnie zrobione zęby na dole, tak, że jeden jest nieco krzywy, więc o ile tego jakoś nie widać, to też chcę to sobie naprawić

jak to jakiś lekki zez wychodzący tylko czasami to ja bym się bała operacji xD mimo, że niby to takie bezpieczne
@ruok: A wyrwałaś te ósemki? Mi została jeszcze jedna ale jest tak dobrze wyrznięta że tylko chirurg stomatologii mi się tego podejmie, a ci wołają ok 400 zł :p