Wpis z mikrobloga

  • 1
@Rio_Grande_1492
Nigdy xD
@celuch1920
VUI to jeden z najładniejszych flakonów i jak tak sobie patrzę na półkę, to ewidetnie wyróżnia się z tłumu :D
Lolita jest moim najlepszym flakonem do fotografowania.
Co bym nie zrobił, to zawsze super wychodzi :D
@Minishcap
Tu nie o VUI chodziło :P
Będę miał czasu więcej i spokojniejszą głowę, to piszę do rzecznika praw konsumenta pismo z dokumentacją.
Zobaczymy co się stanie :)
Już gadaliśmy o tym
  • Odpowiedz
@dradziak: przez lolitke, kiedys niemało straciłem rękę w pracy.
Jakas laska przechodziła korytarzem i mijajac mnie złapałam mnie nagle za ramię i zaczęła mocno szarpac i pytac "co to jest, powiedz mi co to jest?"
Dopiero po chwili okazało sie, ze chodziło jej o zapach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
lolita to prawdziwa perełka wśród niedrogich perfum, a parametry z górnej półki
  • Odpowiedz
@dradziak: Ok!
Ja dziś niestety nie trafiłem na Le Male. Szkoda.

Ja Lolitę mam x2, batch:6E054
Ale będę miał jazdy pierwszy raz z Glamourem bo w jednym flakonie pod sam korek nalane, a w drugim brak z 5-10ml. Zapachu z korka nie było więc nie mam pojęcia jak to wyparowało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@onet12
Oj tam, trzeba było powiedzieć po prostu - perfum xD Zazdroszczę reakcji w sumie :P
@Minishcap
Serio? Co tam sie odwala kurde....a żebyś nie czuł nic to są sposoby, których lepiej aby nie pisać, bo ktoś nieuczciwy to podłapie ;)
Koniecznie mów jak sytuacja się potoczy ;/
  • Odpowiedz
@dradziak: Pierwszy raz się z tym spotykam. Nie miałbym porównania jakbym nie miał drugiego.
Nie zrażam się do sklepu.
Zobaczymy co napiszą.

No i ja już drugi dzień z rzędu w piernikach. Uwielbiam ten zapach ʕʔ
  • Odpowiedz
@dradziak: Typ zrobił najgorszą rzecz jaką mógł. Na moje to przyjdzie długo czekać na to albo coś wymyśli z kłamstwem i nigdy to się nie pojawi. Teraz będzie tylko odkładanie, a dni będą leciały.
  • Odpowiedz
  • 0
@wonsz_zabujca
Bardzo spoko.
11h trwałości, 1,5h projekcji :)

@Minishcap
Karma gdzieś tam zawsze wróci i jeszcze mu to bokiem wyjdzie i nie żal mi będzie jego "fragrancearmy", którzy są zaślepieni.
Nawet jakby to były najlepsze perfumy na świecie (co jak wiadomo jest niemożliwe), to i tak ich nie kupię.
  • Odpowiedz