Wpis z mikrobloga

Jeżeli myślicie, że kociarze są oszołomami, to poczytajcie co się wyprawia na psich grupach. Taki przykład: pies ugryzł sprzątaczkę, kiedy próbowała go skłonić do przejścia z miejsca, które chciała posprzątać. Właściciel zostawił owczarka niemieckiego w mieszkaniu z kobietą, którą zwierze drugi raz widziało na oczy. W komentarzach mnóstwo głosów twierdzących, że pani musiała psa sprowokować i pies nigdy nie gryzie bez powodu. Niektórzy nawet pisali, że pani na pewno chce wyłudzić odszkodowanie... Oczywiście mało kto zadał sobie pytanie, jak właściciel owczarka mógł w ogóle wpaść na taki genialny pomysł jak pozwolenie pani sprzątać przy wielkim psie w domu bez obecności żadnego z domowników. Nie będę nawet pisać wprost, co o tym wszystkim myślę, bo to dosyć oczywiste.

#psy #zwierzaczki
  • 9
@sillygiraffe: Mam psa i uwielbiam psy ale masz rację że niektórzy przesadzają. Moim zdaniem albo się psa wychowa albo trzeba go pilnować. Miałem dwa razy taką sytuację:
Raz starsza pani idzie z psem. Dużym chyba owczarek podhalański albo coś podobnego. Mój pies minimalnie mniejszy ale też niezłe bydle. No i nasze psy nie polubiły się delikatnie mówiąc, ja mojego trzymam jak lwa na łańcuchu a starsza pani nie ma siły i
@Naczelnik512:
> kociarz/kociara - miliony zdjec na insta, posty dissujace tych co wypyszczaja, moze jevac w mieszkaniy

> psiarz/psiara - PAN SIE NIE STRACHA ŁON NIE GRYZIE / 60kg kobieta z 50kg psem na smyczy, ktory nie ma do niej za grosz szacunku i agresywnie lypa po otoczeniu
@sillygiraffe: No właśnie. Możliwości (i chęci) ataku kota domowego są raczej ograniczone. Pewnie jak ktoś miałby stado dachowców, które atakowałoby wskazany cel zębami i pazurami to nie byłoby miło.
Ale wszyscy wiemy, że kotom po prostu nie chciałoby się tego robić z lenistwa ;)
Natomiast u kundlarzy jest ten właśnie problem, że część psów jest śmiertelnie niebezpieczna. Ale "mamusia" im wszystkim pokaże, że staffiki są słodkie. Tydzień póżniej: "ośmiolatka walczy o
źródło: comment_tyYkVen6xc8o25tO6N5dWpocjElEDN2I.jpg