Wpis z mikrobloga

@alojzy_ulamek: no zobaczymy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale spodziewałem się tego - Sanjaya nie istniałby bez Miłara, a traktuje go jak najgorszego że swych uczniów. Reszta chłopaków wyczuła temat i są zgrzyty. Do tego nowy Domir jaśnieoświecony i dzyń. Oj, mam szczerą nadzieję, że to wszystko #!$%@?.
  • Odpowiedz
@alojzy_ulamek: wychodzi na jaw przeszłość króla. To rozwodnik i alimenciarz. I musi się nieźle gimnastykować, żeby trzymać swoich asystentów dalej przy sobie, bo trochę jego przeszłość przeczy temu co głosi z takim patosem na ustach. Jego syn Kamil ma kanał na YouTube, Jarasznikos się zwie i odcina się od swojego ojca. Btw Sanjaya ma rentę z tytułu schizofrenii :) Przeniknalem przez ich struktury, za parę dni odpalę bombę z całym jego
  • Odpowiedz
@alojzy_ulamek: no właśnie niekoniecznie :) znam tych ludzi trochę. Tyyyyyyle mówi o wychowaniu, byciu autorytetem, a tu jest zwykłym kłamcą i morale im mocno siadają powoli. Bomba informacyjna wleci i tak. Ciekawy jestem jak z faktami będzie dyskutował :) Chociaż przewiduję, że spróbuję to przemilczeć, bo to tchórz straszny jak dochodzi co do czego.
  • Odpowiedz