Wpis z mikrobloga

@4x80: Człowiek nie miał czasu na takie przyziemne sprawy jak fryzjer czy wizyta w sklepie z odzieżą. Całe życie ciężko pracował nad zagadkami wszechświata, zajmując się tylko tym i o ironio nie starczyło mu życia.
Człowiek nie miał czasu na takie przyziemne sprawy jak fryzjer czy wizyta w sklepie z odzieżą.


Fryzjer raz na miesiąc czy wizyta w sklepie raz na pół roku? Nie przesadzajmy.

@DexterFromLab:
@Sleeve: Cytat jest nielogiczny w swoim sensie. Puste biurko to puste szuflady, a nie porządek na biurku.

Jeżeli zabałaganione biurko oznacza zabałaganiony umysł, oznaką czego jest puste biurko?
@4x80: tacy ludzie nie myślą takimi kategoriami. Jest im to zupełnie obojętne. I dobrze bo dzięki nim mamy samochody, samoloty, GPS, komputery i całą masę wspaniałości. I mało mnie obchodzi jaki sweter nosił Einstein.
@4x80: nie wiem co mają puste szuflady do pustego biurka ale ok... lekarz kazał przytakiwać. a pytania do Alberta nie do mnie, bo to z niego cytat...
Jest im to zupełnie obojętne.


@DexterFromLab: No nie wygłupiaj się bo nie śmierdzieć to brak czasu? Przecież on jak kloszard wygląda. To naprawdę sztuka umyć włosy i wziąć z szafy nowy/czysty sweter 5 minut razem? No co to za przyjemność chodzić w tych samych gaciach przez tydzień czy śmierdzących skarpetkach? On tak się prezentuje.

btw. Na kochanki miał czas? xD
nie wiem co mają puste szuflady do pustego biurka ale ok... lekarz kazał przytakiwać.


@Sleeve: Sam widzisz, a brak argumentów lekarzem zasłaniasz. he he
@4x80: Hej nigdy nie pracowałeś nad niczym tak zawzięcie że obojętne Ci było że nie zjadłeś dzisiaj nic solidnego, no i akurat przytrafiło Ci się nie umyć przez to zębów i wziąć prysznic? Mi się zdarzyło więc rozumiem ;)