Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do mirasów z #agh.

Taka sytuacja: rok temu skończyłem studia inżynierskie na kierunku X. Równolegle robiłem kierunek Y, bronię inżyniera w styczniu. W lutym/marcu jest rekrutacja na magisterkę kierunku Y. Problem jest taki, że nie wiem czy będę miał absolutorium i czy się obronię (jeden wykładowca ma ze mną jakiś problem, nie będę wchodził w szczegóły). I teraz teoretycznie jeśli się nie obronię na Y to mogę zapomnieć o dostaniu się na magisterkę. Ale, ale... żeby zostać przyjętym na studia magisterskie na AGH trzeba 1) mieć tytuł inżyniera/licencjat oraz 2) zdać egzamin wstępny (ale jeśli kontynuuje się ten sam kierunek to po prostu uznaje się to jako egzamin inżynierski). Więc teoretycznie mógłbym nie obronić się w tym roku, ale i tak wystartować w rekrutacji, zdać egzamin wstępny i równolegle kończyć inżyniera i zaczynać magistra. Ktoś z was tak robił? Jest to w ogóle możliwe w praktyce? Bo w teorii, zgodnie z regulaminami AGH, powinno być ok. #studbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 3