Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Piezoreki: Nie polecam. Kupiłem tę książkę zaraz po premierze, złakniony wiedzy o zespole, procesie komponowania i nagrywaniu kolejnych albumów, co nieco o trasach, jakieś anegdotki, ciekawostki itp. itd. - wiadomo, jak to biografia muzyczna. Zamiast tego otrzymałem pamiętnik Kim, gdzie akcenty rozłożone są nierównomiernie - raz nieco więcej o SY, innym o rodzinie, znów małżeństwie, czy jakichś ubocznych projektach, ale generalnie (jak na mój gust) jest zbyt wiele na temat jej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Piezoreki: Myślę, że i tak okaże się lepsza niż te wypociny Kim. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale jakbyś dorwał gdzieś za darmo, lub prawie darmo, to przeczytaj, a nuż się okaże, że pisarstwo tej starszej pani przypadnie Tobie do gustu? Możliwe też, że zabrałem się do niej z niewłaściwym nastawieniem. A co do opinii to nie mam pojęcia jakie panują, bo książkę rzuciłem w kąt po przeczytaniu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Piezoreki: Były fragmenty, ale to akurat mi nie przeszkadzało. Mogłoby być tego więcej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak już wcześniej pisałem, dla mnie największą bolączką tej książki jest próba "oczyszczenia się z zarzutów" odpowiedzialności za rozpad zespołu i małżeństwa. Poza tym, książka nie ma żadnego określonego kształtu - skakanie z tematu na temat i pisanie o rzeczach, które raczej mało interesują fana zespołu. Brak tutaj jakiegokolwiek kunsztu