Wpis z mikrobloga

Przeglądam te tagi #tinder #przegryw #zwiazki i inne mówiące o relacjach damsko-męskich i naprawdę nie rozumiem waszej mentalności i podejścia do tematu.

Jedyna podstawową rzeczą jaką musicie wbić sobie do głowy jest to aby przestać się porównywać do innych.
Przestać. Po prostu.
Nie ma, że tamten jest wysoki, tamten ma zarysowaną szczękę, jest bogaty, ma ładne włosy i ma gadane.
Nie ma, że urodziłeś się w polsce B, w patologicznej rodzinie, rodzice Cię nie kochali, nie masz znajomych.
Nie ma, że jestem nudny, nie mam zainteresowań, jestem przegrywem.

Zacznij skupiać się na swoich zaletach i je uwidaczniaj, a nie na wadach i brakach.Często nikt ich nie zauważy jeśli nie będziesz o nich mówić - serio.

Też kiedyś narzekałem, marudziłem, mówiłem że jestem brzydki, głupi, nie mam znajomych. Że czemu ludzie mają twarz jak justin timberlake czy ryan gosling. Lub czemu urodzili się w rodzinie w której mieli kase na fajne ciuchy, zabawy i wakacje.

Ale na co to komu? Przestałem patrzeć na innych, porównywać się z innymi typami na ulicy, oceniać ludzi i to czy ktoś jest lepszy czy gorszy.

Zacząłem po prostu być sobą, bawić się dobrze, być szczerym, otwartym, pomocnym, miłym człowiekiem. Takim jakim jestem naprawdę. Żadne maski, udawanie, eksperymenty społeczne i #!$%@? wie co. I od tamtej pory naprawdę byłem, bawiłem się, sypiałem, spotykałem się z zajebistymi różowymi - i pod względem wyglądu i charakteru. A mam #!$%@? 170 i brzuszek.

Po prostu #!$%@? wystarczy być sobą, nie porównywać się i postanowić się cieszyć życiem - jakkolwiek to brzmi.

Ogarnijcie się jedni z drugim i weźcie odpowiedzialność za swoje życie i swoje sukcesy i porażki. Bo wszystko #!$%@? zależy tylko i wyłącznie od was. Relacje damsko-męskie są proste, zabawne, ciekawe. Ale muszą być szczere. Szczere intencje, szczere zainteresowanie drugą osobą, szczera relacja. Tyle.

#oswiadczenie
  • 43
@Brandzlotechnik: to się naucz. To jest tylko umiejętność/kompetencja jak każda inna. Rozmawiaj więcej ze znajomymi, kolegami. Spotykaj sie z nimi na piwie i rozmawiaj. Pytaj, interesuj się nimi, naucz się zadawać pytania dzięki którym usłyszysz odpowiedź jaką chcesz. Po prostu trenuj, ćwicz. Nic nie przychodzi od razu
@Reyman9: To prawda. Prościej siedzieć, płakać i obwiniać innych za swoje porażki. Tylko kto chce tak żyć
@KromkaMistrz: Nikt nie chce tak żyć ale każdy ma swoją strefę komfortu. Ok jeśli ktoś wygląda dobrze, ma studia, jeździ po świecie i nie ma dziewczyny to Prawdziwy przygryw. Ale jeśli nie masz studiow, dobrej pracy i zarobkow, nie jeździsz na wakacje to jesteś usprawiedliwiony.
@KromkaMistrz: Panie tylko tyle i aż tyle dodatkowo musiałbym zrucić blokadę z baniaka by do tych ludzi wychodzić, a blokada ta wynika ze strachu przed tą ciszą kiedy rozmowa się nie klei, ot takie błędne koło które już w #!$%@? lat mnie trzyma na dystans od ludzi
@Polkopsky: ja założyłem konto na tinderze z przystojnym kolesiem i mam 30 par, dodam że mocno wybrzydzałem i dziewczyny przeważnie 8/10. Nie brałem w pary tych 6/10 bo nie chce psuć rynku zwiększając im samoocene.
@Polkopsky: #!$%@?ć pary na tinderze. Nie chodzi o ilość. Chodzi o to ile jesteś w stanie ukręcić z każdej okazji jaką masz - nawet z 1 pary. Ale tak - większa pewność siebie, lepsze nastawienie, to też lepsze zdjęcia, lepszy opis i automatycznie więcej par.
@Reyman9: Ale ja mam wyksztalcenie srednie, nie mam super pracy i zarobkow, nigdy nie bylem zagranica i nie mam prawa jazdy. Ale nie daje mi
@KromkaMistrz: Pisze tak żeby zrzucić z siebie ciężar, nic nie mam do kobiet niech robią co chcą, nie robi to na mnie wrażenia. Poza tym nie zawsze da się zmienić swój los. Może Poznam kiedyś dziewczynę, ale już jej współczuję
@Polkopsky: w taki że jak jesteś pewny siebie to chętniej wychodzisz z domu? Chetniej przebywasz z ludzmi? Czesciej jestes fotografowany? I czesciej wypadasz dobrze na zdjeciach, bo czesciej sie usmiechasz. To jest proste
@Brandzlotechnik: A gadasz z laską aby ją przelecieć czy dlatego że ona Cię interesuje? Bo chcesz wiedzieć co lubi, jakie ma marzenia, gdzie chce jechać na wakacje i jaką kuchnie lubi? Jakiej muzyki słucha i czy była ostatnio na jakimś koncercie? Tak? To ją o to zapytaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Reyman9: To zmień " Może Poznam kiedyś dziewczynę, ale już jej współczuję" na "Moze Poznam
@KromkaMistrz: Nie wiem czemu te pytania zawsze wydawały mi się banalne, bo w mojej perspektywie mogą zamknąć temat na przykłąd jeżeli chodzi o muzykę. Jeżeli odpowie, że była na koncercie Taco Hemingwaya to jestem w dupie bo nigdy nie wnikałem co śpiewa i o czym. Kurtyna i co dalej? Chyba naprawdę jestem tępy, albo zbyt daleko wychodzę w przyszłość jeżeli chodzi o tok rozmowy. #!$%@?ąc bo nie wypowiedziałem się dokładnie na
@Brandzlotechnik: jak odpowie ze byla na koncercie taco hemingwaya to mowisz ze nigdy nie byles i w sumie nigdy go nie sluchales, ale moze poleci ci jakis kawalek zeby zaczac z nim przygode. Nawet jesli masz wywalone na rap i wolisz ac/dc - kwestia podtrzymania rozmowy. Nie mów że super, tez kochasz, jestes fanem - bo nie chodzi o kłamstwo. Ale o szczere zainteresowanie się drugą osobą. Wszystko jest do ogarnięcia.
W jaki sposób pewność siebie wpływa na jakość zdjęć? xDDDDD


@Polkopsky: W gigantycznym stopniu wpływa. W fotografii siedzę parę naprawdę dobrych lat i doskonale znam to zjawisko. Niedoświadczona modelka na sesji, para młoda przed przysięgą czy pierwszym tańcem, prelegent przed wygłoszeniem przemówienia na konferencji - wszystkich tych ludzi łączy jedna rzecz - stres, który doskonale widać na zdjęciach. Jeśli jest uśmiech to bardzo "blady", sztuczny. Postawa bardzo spięta, ręce albo przy
dla kontekstu: lv30, profesjonalnie stwierdzony asperger.

Jedyna podstawową rzeczą jaką musicie wbić sobie do głowy jest to aby przestać się porównywać do innych.


@KromkaMistrz: tak, wtedy tylko inni będą cie porównywali do innych. A efekt pozostanie taki sam.

to się naucz. To jest tylko umiejętność/kompetencja jak każda inna. Rozmawiaj więcej ze znajomymi, kolegami. Spotykaj sie z nimi na piwie i rozmawiaj.


Nie mam znajomych, nie mam kolegów, nie mam żadnej możliwości
@MalaHelenka: oczywiście że tak - inspirowanie się czy uczenie się od innych zachowań czy przekonań to nic złego - w końcu wymaga to od nas przyznania się przed samym sobą że my robimy coś źle, a ktoś robi coś dobrze. Do tego dochodzi przejmowanie się opinia innych, porównywanie się z innymi, użalanie się nad soba i masa innych rzeczy. No ale nie ma co o tym dyskutowac, trzeba robić swoje! Miłego