Wpis z mikrobloga

@myszaks: teraz to i tak strach zamawiać przed samymi świętami. W sklepach 'szau pau' byle szybciej, byle jak. Pakowanie prezentów na odwal, kurierzy też paczki mniej szanują bo ich więcej jest do dostarczenia. Zamawiać trzeba ze 2 tygodnie przed świetami lub już po świetach kilka dni. Bo inaczej paczka przyjdzie zniszczona i szkoda potem patrzeć na zmaltretowane pudło.
Ten 42096 i tak dopiero od 1 stycznia dostępny ma być. No i
@damw: myślałem o zamawianiu teraz, bo na amazon.de 42096 jest teraz w przedsprzedaży z 16euro rabatu. Ale poczekam jeszcze parę dni, może jednak przekonasz mnie do innego zakupu. Chociaż przyznam, że mega mi się podoba ten 42096, dużo bardziej niż np 42056
@rysiekryszard: wiesz, można też kupować Rolexa 50 razy taniej o porównywalnym wyglądzie, ale to nie to samo.
Osobiście nie szanuję kupowania podrobionych zestawów (podkreślam, zestawów), bo to Lego poświęciło czas na zaprojektowanie, a jakiś Chińczyk to po prostu #!$%@?ł. Nawet szkoda im kasy na zrobienie nowych form i jak jakiegoś klocka brakuje, to zastępują go innymi, dlatego podrobione zestawy mają inną ilość klocków. Tylko w sumie nie wiem po co to
@rysiekryszard: ja nie mam nic do tego, żeby produkowali te same klocki i robili jakieś swoje zestawy, bo na to Lego już nie ma patentu (chociaż nie jestem pewien co do Technic), ale podrabianie kompletnych zestawów to po prostu kradzież i wg mnie takie coś powinno być zatrzymywane na granicy, tak samo jak podróbki zegarków, torebek itd. Mało kto by to kupił, gdyby nie wyglądało jak model od Lego. Wystarczy obejrzeć