Wpis z mikrobloga

Wczoraj wyszedłem na dwa kulturalne piwa po pracy... generalnie film urwał mi się koło 23, z wiadomości na messengerze wnioskuję że wróciłem do domu koło 4:30. Znacie jakieś sposoby na szybki ogar w pracy? Mam pracę stricte umysłową a szczerze mówiąc to kiepsko mi to dzisiaj wychodzi.
#praca #pracbaza #justkorpothings
  • 32
  • Odpowiedz
  • 17
@PanJarzyna odwalilem kiedys mocno. Pracując u dilera samochodów mieliśmy premierę modelu, występ kombii, vipy, zaproszeni klienci, impreza fest. Nawet nie wiem kiedy poszlo za grubo z whisky. W każdym razie spałem może 2 h i drugiego dnia co tu dużo mówić do roboty nie szedłem na kacu a po prostu #!$%@?. I weź usiądź przy biurku i obsługuj klientów. Wziąłem kluczyki od Volvo s80 ze środka placu, poszedłem tam, odpaliłem auto,
  • Odpowiedz
Zostały 3 godziny do końca pracy. Z zaciekawieniem patrzyłem na to jak powoli stan upojenia się kończył, a w grę wkraczał kac.

Ale najgorsze już chyba za mną, udało mi się zjeść mandarynkę nawet :D
  • Odpowiedz
jak w środku tygodnia wychodzisz na "kulturalne dwa piwka" i urywa Ci się film, to może nie tyle potrzebujesz sposobu na szybki ogar w pracy, tylko życiowy, patusie?


@mirkomirka: XDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@PanJarzyna: nastepnym razem się nie męcz, tylko klin z rana 2 piwka w pracy kolejne 2 i przeżyjesz, + herbata z szałwii ( ogranicza pocenie, więc nie #!$%@? się zbytnio piwskiem ) i guma różowa orbit ( nigdy miętowa, tylko zwiększa odór alko ) Klin to może głupota i 1 krok do alkoholizmu, ale skoro trzeba być na nogach, to czasem nie ma innego wyjścia, byle nie za często
  • Odpowiedz
jak w środku tygodnia wychodzisz na "kulturalne dwa piwka" i urywa Ci się film, to może nie tyle potrzebujesz sposobu na szybki ogar w pracy, tylko życiowy, patusie?


@mirkomirka: japa tam, nigdy ci sie nie zdarzylo?

@OP powodzenia xD wiem co to za ból
  • Odpowiedz
Dobra! Przezwyciężyłem kaca. Teraz wystarczy nadgonić całe to gówno które olewałem przez cały dzień. Jak na razie najkonstruktywniejsze co dzisiaj zrobiłem to herbata.
@HAL__9000 bez umysłu bo zachlałem w tygodniu? Musisz mieć smutne życie :D
  • Odpowiedz