Wpis z mikrobloga

@Netia_Official: wielce "szanowny" "najlepszy" operatorze internetu, telewizji i telefonii w Polsce.
W związku z negatywnie rozpatrzoną reklamacją (nr pisma: DR-CLA/2018-12/02854) oświadczam Tobie, że zrywam 9-letni związek z Tobą, nie chcę więcej kłótni, nerwów, braku szacunku do mnie. Nie będę już dalej Twoim bankomatem. Dlatego proszę, podaj mi dokładne informacje, jak mogę się rozwieść z Tobą. Daj mi te wytyczne, abyśmy mogli skończyć definitywnie ze sobą.
Rozwód (wnioskuję o niego z orzeczeniem o Twojej winie) przeprowadzi społeczność wykop.pl, której nagłośnię Twoje ostatnie wybryki, w pięknie przedstawionym znalezisku zawierającym screeny z naszego życia oraz nagrania audio z Twoich NIESPEŁNIONYCH obietnic. (obserwuj, to już nastąpi wkrótce)
Na całe szczęście nie mamy wspólnych dzieci, więc nie bój się, Netio, nie będę wołał od Ciebie alimentów.
Teraz czekam na Twoją odpowiedź - jestem ciekawy, czy masz na tyle odwagi, żeby mi odpisać.
#netia #internet #zwiazki #patologiawzwiazku #przegryw #rozwod
P.S.1: Ostatnio poznałem na mieście @OrangeEkspert, zatem nie martwię się za bardzo swoim dalszym losem, chyba nie będę samotny.
P.S.2: #kot jest mój, i tylko mój, więc go zabieram - i wcale go tu nie wstawiłem dla atencji. Z pewnością polubi #orange.
Pobierz ziemniac - @Netia_Official: wielce "szanowny" "najlepszy" operatorze internetu, telew...
źródło: comment_OGbrPzKHUFpmZI3g5pr9Ia7HeIidRoAk.jpg
  • 4
Dobry wieczór, ciężko nam się odnieść do tej sytuacji nie znając faktów. Proszę pamiętać, że każdemu z naszych klientów przysługuje prawo do złożenia odwołania od decyzji Działu Reklamacji. Proszę przesłać pismo na ten sam adres, nasi pracownicy przyjrzą się sprawie i wrócą z odpowiedzią.

Wypowiedzieć usługi może tylko właściciel usług (oczywiście pisemnie). Aby dokonać rezygnacji z usług należy przesłać odpowiednie pismo, które powinno zawierać:
- dane Abonenta (imię, nazwisko, adres),
- numer