Wpis z mikrobloga

Powodzenia. Meresiński 2.0
Zastanawiam sie tylko kto chce kogo wydymać.To że Wisła została wydymana możecie już przyjąć do świadomości.
Polak z tym Szwedem co mają razem kilkanaście spółek i są gołodupcami czy gość/baba - Ly Vanna bo dalej nie wiadomo kto to XD z Kambodży.

#wislakrakow #pilkanozna
  • 22
  • Odpowiedz
@Oskarek89: ale Ty zdajesz sobie sprawę że umowa będzie ważna w momencie kiedy do końca roku wpłacą 12mln? Jak wpłacą to znaczy że mają jakąś kasę. Jak nie wpłacą to nie przejmą klubu.
Serio Oskar - daj sobie czasem na wstrzymanie, bo pieprzysz jak Mourinho na ostatnich konferencjach prasowych.
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: @Oskarek89: Bez kitu, ja nie wiem co to za #!$%@? w stylu "haahaha ale sie daliście wyruchać" w momencie gdy tak naprawdę nie ma żadnych dowodów na to, że to oszuści tylko jakieś głupie argumentu w stylu "gołodupce" albo "nie wiadomo czy chłop czy baba i to z KAMBODŻY XDDDDD"
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: a skąd to możesz wiedzieć? Widziałeś umowę? Wierzysz dalej w ten swój klub jak wzięli do rozmów gości o których nikt nic nie wie?
Możliwe że tak będzie, to zobacz ile Wisła straci czasu jak nie wypłacą tych 12mln
  • Odpowiedz
@dam98: No jak nie ma, możesz sobie sprawdzić akurat polaka i szweda, założyli kilka spółek z kapitałem 5000zł w polsce, a ta ich spółka z UK Noble ma kapitał 5000 funtów i roczne obroty w wysokości 300 000 funtów! No i na forach możesz poczytać że kradli bitcoiny ludziom XD to z czym do ludzi?
No i jeszcze polak który jest menadżerem ma w CV że Matusiaka agentem był a Matusiak
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Jeśli to, że zakładali spółki jest dla ciebie dowodem że są oszustami to o czym my rozmawiamy xd

O Noble Capital Partners w interecie mogą być niepełne informacje, a z pewnością więcej miał ich zarząd Wisły który transakcje przeprowadzał. Rzeczywiście to że tak mało o nich wiadomo jest mega podejrzane ale póki co możemy tylko gdybać.

A co do typa z Kambodży to parę godzin temu jakiś mirek podawał na
  • Odpowiedz
@dam98: XD no ale przecież ten mirek który znalazł gościa z Kambodży nie ma absolutnie nic wspólnego z tym. Nie wiem w ogóle dlaczego go szukał XD wpisał bogaty gościu z Kambodży i wrzucił na mikroblog? On nie ma tu nic wspólnego...
  • Odpowiedz
@Oskarek89: myslisz, ze drugi raz dadza sie zrobic w #!$%@?? napewno sie zabezpieczyli na rózne ewentualności. Umowa jest skonstruowana tak, ze mimo, ze podpisana to bedzie prawomocna po przelaniu 12 milionów zadłużenia licencyjnego.
  • Odpowiedz