Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Martwiłam sie ze z mojej pracy inżynierskiej nie będzie wystarczająco dużo contentu zeby zapisać 20 wymaganych stron ale dziś ustalilam z promotorem ze robie tabele na ponad 1000 pozycji wiec HEHE życzę powodzenia recenzentowi mojej pracy XD #gownowpis #studbaza
  • 6
@rijana u mnie do magisterki promotor się srał, że za mało. Zacząłem coś dopisywać, kilka stron już przybyło, ale sobie przypomniałem że formatowania jeszcze nie skończyłem i cyk + 10 stron. Promotor od razu zadowolony, że brawo panie mydlina, taka ilość stron jest już dopuszczalna i z bańki xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mydlina: ja na razie pracuję oprocz kodu nad tymi wstepnymi #!$%@? typu teoria i jak sobie teraz myślę to sama teoria bedzie z 10 stron przynajmniej XD ah Ci promotorzy
@rijana ja miałem takiego promotora co rok przed obroną się srał, że nie napisze tej magisterki, ostatecznie wyszło, że liczył na jakąś 200stronnicowa pracę a ja się natrudziłem tylko na 80

W ostatnim semestrze już oduszczają bo to jest takie 'eh niech już będzie, pan'/pani już tego nie zdąży zrobić '