Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Siema Mirko, znowu mam do was prośbę. Jako, że skusiłem się #sony #a6300 w dobrej cenie, a obecnie szklarnie mam pod #canon, potrzebuje przejściówki, żeby podpiąć moje obiektywy EF do Soniaka.

Używacie czegoś takiego? Jesteście w stanie mi coś polecić? Bo ceny widzę od 400 zł do 4k zł i ludzie piszą, że nie wszystkie działają tak, jak powinny.

Obiektywy które chciałbym podpiąć pod A6300 to:
- Sigma 35mm 1.4 Art
- Sigma 50mm 1.4
- Canon 70-200 mm 2.8 is II
- przyszłościowo coś szerokiego, pewnie od Sigmy.

#fotografia #filmowanie
  • 10
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sorek: Dzięki, jego bym wziął najchętniej, ale cena zaporowa. Zwłaszcza, że ten soniacz to trochę taki nie planowany i bardziej do zabawy ;) Spróbuję mc-11, jak się polubimy z bezlustrami to najwyżej zmienię na Metabones, a może wtedy i 6D na A7 xD

@kuraku No i to chciałem usłyszeć. Dzięki :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rabbit_And_Tulip: pamiętaj że to sony. Ostrzenie ręczne jest 1000x przyjemniejsze i ja niemal wszystkie swoje obiektywy mam manualne już ( ͡ ͜ʖ ͡)

+ polecam metabones smart adapter bo przy ultra wide ma lepszy obraz na rogach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Rabbit_And_Tulip: przyciski są super, można dostosować fajnie jak chcesz wyśle Ci moja konfiguracje na PW ( ͡ ͜ʖ ͡)

Co do baterii polecam to:
https://m.aliexpress.com/item/32299269990.html?pid=808_0000_0101&spm=a2g0n.search-amp.list.32299269990&aff_trace_key=&aff_platform=msite&m_page_id=4535amp-ORkDtUYen_euElHuwovtOQ1545219936741

Pamiętaj że sony można używać i ładować z np powerbanka przez us nawet jak pracuje