Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Szrlh: ja bym pokusił się o stwierdzenie że nadal jest. Co prawda nie morduje w wojnach ale morduje przez zakaz aborcji na przykład
  • Odpowiedz
  • 257
@Szrlh jak kiedyś robiłeś w pieluchę i wierzyłeś w Mikołaja to znaczy, że w dorosłym życiu mam Cię oceniać przez Twoje dziecięce zachowania? :-D Kiedyś lekarze nie potrafili leczyć grypy, to znaczy, że nie pójdziesz z grypą do lekarza bo kiedyś tak było? Islam zabija w imię wiary do dzisiaj. Ze wszystkich legitnych rzeczy, o które mógłbyś się przyczepić do religii wybrałeś chyba najdurniejszy argument.

@Jade kościół zabija poprzez potępianie usuwania przyszłych
  • Odpowiedz
  • 47
@Szrlh zatrzymałeś się w latach 50tych ubiegłego wieku? Bo 73 lata po wojnie nikt nie twierdzi, że Niemcy są źli i zabijają, LOL. Mało tego są filarem ekonomicznym Unii Europejskiej. Nie wspominając o tym, ze narod niemiecki odcina się od okresu III Rzeszy i Nazistowskich Niemiec.
  • Odpowiedz
  • 14
@Szrlh oczywiście, że możesz, przecież chodzą po świecie ludzie, którzy to robią. Ba, w Ameryce południowej jest grupa, która chce początku IV Rzeszy. Mało tego, są ludzie, którzy dalej popierają Lenina, Stalina, Benito i Mao. Na Ukrainie nadal bohaterskim hołdem jest czczony Stepan Bandera. Tylko pamiętaj, że to będzie o Tobie świadczyło, bo są i żyją dobrzy religijni ludzie, ale dobrzy nacjonaliści zdarzają się znacznie, znacznie rzadziej. PS. Nie ma takiego narodu
  • Odpowiedz
  • 9
@Szrlh tym bardziej, że jak policzy się lata istnienia chrześcijaństwa i islamu, to wyjdzie na to, że islam jest teraz tu gdzie chrześcijaństwo za czasów krucjat i polowań na czarownice (jeśli się nie mylę) ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Szrlh:

był i co z tego?

To z tego, że człowiek (czyt. ktoś kto zna historię) uczy się na błędach i drugi raz takiego szajsu (czyt. islamu) już nie chce ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Szrlh: chyba ci się czasy #!$%@?ły trochę. Nikt nie popiera tego co robił kościół więc tym bardziej nikt nie będzie popierał tego co robi islam. A nie czekaj, neuropa popiera, czytaj udaje, że nie widzi.
Miałeś u mnie notatkę "debil" ale bez podpisu dlaczego. Teraz już wiem xD
  • Odpowiedz
@Queltas: Sprawdzam postujących. Nie robię tego zawsze, ale sporo użytkowników jakąś tam notatkę ma. Zazwyczaj robię notatki na temat kretynów z mirko, trolli lub jak ktoś zrobił coś fajnego.
  • Odpowiedz