Wpis z mikrobloga

@jeremy_bolm: nie za "poglądy". Za "poglądy" to się wylatuje z roboty w Facebooku. Gdyby tylko miał "poglądy", to pewnie nie byłoby sprawy. On był aktywnym działaczem, po stronie całkowicie sprzecznej z tym co wyznają narodowcy. Narodowcy wycofują się wiec z gloryfikowania tej osoby. Nie widzę tu żadnej afery.
  • Odpowiedz
@hlavni_nadrazi: aha czyli kolo ktory rzucil sie w obronie innych (czyli zrobil to o czym ci domorosli patrioci pieja na lewo i prawo) ale ze ma inne poglady to nie nelezy go dawac jako przyklad dla innych

Pluje na takich patriotow jak ci kretyni
  • Odpowiedz
Pluje na takich patriotow jak ci kretyni

@jeremy_bolm: to mnie akurat nie dziwi, że przedstawiciel gatunku który reprezentujesz pluje na kogoś z kim się nie zgadza.

Próbowałem ci wyjaśnić różnicę między "poglądami" a "byciem działaczem", ale widzę że to jest dla ciebie zbyt trudne do ogarnięcia, wolisz się zredukować grupowo do swojego plucia, to jest to w czym jesteście dobrzy.
  • Odpowiedz
Pluje na takich patriotow jak ci kretyni

@jeremy_bolm: to mnie akurat nie dziwi, że przedstawiciel gatunku który reprezentujesz pluje na kogoś z kim się nie zgadza

@hlavni_nadrazi: niezla hipokryzje prezentujesz, prawica nie pluje na ludzi z ktorymi sie nie zgadza. Moron please
  • Odpowiedz
@hlavni_nadrazi: przecież ten post który ktoś wrzucił pokazuje myślenie narodowców

„Nie wiemy co o tym myslec”

W tych grupach panuje przekonanie za tylko oni są patriotami jeden procent społeczeństwa a wszyscy inni to lewacy nienawidzący swojego kraju

Lewak patriota dla nich nie istnieje i to pokazuje ich ograniczenie umysłowe
  • Odpowiedz
@hlavni_nadrazi: poza tym jak masz jakieś poglądy a nie działasz przy nich aktywnie to jesteś kibicem, ale nic nie zmienisz.

Wiem z własnego doświadczenia w środowisku strzeleckim ze wśród narodowców krzyczenie o dostępie do broni i jednocześnie roszczeniowa postawa i całkowita bierność to raczej norma niż wyjątek Xdd

Ja narodowców najlepiej nie zaliczałbym do prawicy bo mi jako centroprawicowcowi wstyd za takich ograniczonych i leniwych w #!$%@? ludzi ale ci
  • Odpowiedz
@hlavni_nadrazi: i smutne ze te dzbany używają nazwy ruch narodowy bo z ruchem narodowym z lat 20 i klasyczna NDcja to maja tyle wspolnego co świnia z astronomia

Ze snajomosc historii jest w tej grupie baaaaardzo wybiórcza to nawę nie wspomnę

Zal mi ze prawica jest postrzegana przez pryzmat takiego mentalnego ubóstwa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
to mnie akurat nie dziwi, że przedstawiciel gatunku który reprezentujesz pluje na kogoś z kim się nie zgadza

@jeremy_bolm: o zobacz to dokładnie jak narodowi kretyni z przytoczonych postów.
  • Odpowiedz
@saakaszi: chyba bardziej chodzi o to, że założyli że skoro był pracownikiem PE to dołożył swoją cegiełkę do kryzysu imigracyjnego w Europie.
Pewnie wyjaskrawili jego rolę, ale ogólna zasada, że jak ktoś obtował za sprowadzeniem potencjalnych terrorystów do kraju i potem zginął w zamachu zrobionym przez tego przyjezdnego to jakoś by było zrozumiałe, że ktoś mu wyrzuca że sam sobie winien.
  • Odpowiedz