Wpis z mikrobloga

@saakaszi: Narodowcy to ciekawy odłam polaków, tak bardzo kochają naród oraz ojczyznę, że gdyby mogli, byliby w stanie to wszystko spalić w piecach w Auschwitz.
  • Odpowiedz
@saakaszi Gdzie jest informacja, że był homoseksualistą? Słyszałam tylko o tym, że był "lewakiem" i wspierał lgbt. Też jestem za legalizacją związków i adopcji a homo nie jestem. Nie żeby mnie to obchodziło, ale nie powielajmy niesprawdzonych informacji.
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: z drugiej strony, skoro mieszkal w Strassburgu i aktywnie dzialal na rzecz LGBT, to jest duza szansa, ze dla niego samego jego orientacja byla wazniejsza niz narodowosc. Dlaczego mamy w takim razie podkreslac narodowosc, a orientacji nie?
  • Odpowiedz
@ffdgh: A piszesz za każdym razem - Hetero uratował kogoś tam? Czy naprawdę to jest tak ważne? Bo jak tak chcemy to teoretycznie newsy powinny mieć nagłówki:
Biały katolik hetero uratował ....
Afroamerykanin z kośicoła zielnoświatkowców sprawił, że
Hinduska lesbijka wierząca w jednorożce obywatelka: Indii oraz USA sprawiłą, że ...

nie przesadzajmy wreszcie z tym.
  • Odpowiedz
@saakaszi: nie zesrajcie się z tej nienawiści. W tych wpisach nie jest napisane że wycofali poprawcie bo był homoseksualistą. Wycofali poparcie, bo chłop zajmował się wszystkim, czym narodowcy (słusznie) gardzą, nie powinien więc ich zdaniem (słusznie) dostawać odznaczeń państwowych.
I do tego ta mowa nienawiści w komentarzach. Lewactwo w pigułce.
  • Odpowiedz