Wpis z mikrobloga

Daj plusa, jeśli wolisz naturalne paznokcie w subtelnych barwach (takie jak na obrazku), niż te długie szpony w oczojebnych kolorach, którymi chwalą sie wszystkie karyny.

Ludzie z upośledzonym zmysłem estetycznym dupa cicho ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#paznokcie #paznokcieboners #rozowepaski #logikarozowychpaskow #takaprawda #zebroplusy
Mia900 - Daj plusa, jeśli wolisz naturalne paznokcie w subtelnych barwach (takie jak ...

źródło: comment_qhhbpsQPLtpOrOB4I2lYMQ3mUyTwCh4J.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mia900: O NIE, TYLKO NIE TO XD CZEŚĆ DZIEWCZYN MA INNY GUST NIŻ JA, WIĘC PO PROSTU NAZWĘ JE KARYNAMI, ŻEBY WYKOPKI PRZYPADKIEM NIE POMYŚLAŁY, ŻE JESTEM TAKA JAK ONE :////

  • Odpowiedz
@BaRi: ty chyba nigdy obgryzanych paznokci nie widziałeś. To co wrzucila opka to nir są obgryzance, wygoogluj sobie jak to wygląda. Tak poza tym nie każdy może zapuscic pazury bo można miec slabe, łamliwe i rozdwajajace sie.
A obgryzione najłatwiej ukryc wlasnie przedluzaniem.
Niebiescy eksperci ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@lazer: @arsaya: różowe zbierające atencję na popularne tezy krytyczne wobec innych kobiet to damski odpowiednik bialorycerzy spod herbu m'lady
  • Odpowiedz
  • 1
@nacpanazielonka ale ja nie pisze o przedłużanych tylko naturalnych dluzszych.
A krótkie poprostu kojarzą mi się z obgryzaniem, nie odnoszę się do tego konkretnego zdjęcia.
  • Odpowiedz
@Mia900: Daj plusa, jeśli wolisz długie zadbane szpony w dowolnych barwach które Ci odpowiadają, niż te krótkie paznokcie w subtelnych kolorach, którymi chwalą sie wszystkie przemądrzałe i nie wiedząc czemu czujące z tego powodu wyższość karyny.

Ludzie z upośledzonym zmysłem estetycznym dupa cicho ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz