Wpis z mikrobloga

A to ja! Taka ze mnie wredna pomarańcza według @Voltaire , któremu dziękuję za paczuchę. Zdjęcie zawartości w komentarzu! Książka bardzo mi podpasowała, bo ja, fanka Tokarczuk jeszcze jej nie czytałam ( wstyd!), choć miałam kiedyś okazję. A teraz mam swój osobisty egzemplarz! Dostałam też i słodkie i nalewkę diy i pistolet hehe beniza! Z tego co widzę, to beniz jest przechodni i powinnam przekazać go komuś dalej, hmm. Zastanowię się. () Najlepszy jednak był list, z pieczęcią, na świetnie przyozdobionej papeterii. Odpowiedziałam już na niego w pw, ale wykorzystam go na pewno nie raz, bo dostałam w nim czarodziejskie przepisy! ( ͡º ͜ʖ͡º) dzięki jeszcze raz! Idę jeść krówki, nie żałuję niczego.
#wykopaka
Wredna_pomarancza - A to ja! Taka ze mnie wredna pomarańcza według @Voltaire , którem...

źródło: comment_sDspVUr6rwMzewGvbkkmPrtiLjJHtb2e.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Wredna_pomarancza: Zgodnie z obietnicą w tym komentarzu beniz powędrował do wykopaki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Starałem się jak mogłem, by przynajmniej list był w miarę ortyginalny ʕʔ Mam nadzieję, że kolejna edycja wyjdzie ogólnie lepiej, nie bijcie za mocno, to moja pierwsza wykopaczka ((oo))
  • Odpowiedz