Wpis z mikrobloga

O ABSURDZIE I IDIOTYZMIE FRANCUSKIEJ POLICJI

Witam Mircy, opowiem co się dzisiaj odwaliło we FRANCJI.

Otóż kierowca widocznego na zdjęciu zestawu prowadził PO PIJAKU. Zauważyłem go na austistradzie, gdy jechał zygzakiem, trafiając betonową barierę na poboczu. Zestaw tańczył po dwóch pasach ruchu. Zacząłem go gonić, spisałem numery i jechalem za nim, jednocześnie dzwoniąc na policje. W tym czasie kierowca wykonał gwałtowny manewr i wjechał na parking przyautostradowy, przez TRAWNIK. Zostawił koleiny i zatrzymał się na placu, tak jak na zdjęciu. Wyskoczyłem i zaciągnąłem mu hamulec naczepowy. Probowalem odebrac mu kluczyki, ale zdążył się zakneblować od środka. Twarz kompletnie zalana i nieprzytomny wzrok. Kierowca wstał i walnął się na wyro.

Po jakims czasie przyjechala policja, probowala go obudzic, facet przy nich zaczął lać do butelki, po czym wywalił się ponownie, tym razem na dobre. Policjanci wykonali dwa telefony, jeden do szefa, drugi do sędziego, co robić. Otóż NIC xd. Zrobili parę zdjęć i POJECHALI zostawiajac go napranego.

Wg francuskiego prawa nie mogą nic zrobić bo nie widzieli jak jedzie xd. Widzieli koleiny, auto poobijane, pourywane kierunkowskazy... Na moje pytanie co jeśli za 5 min ruszy i kogoś zabije, wzruszają ramionami xd. No to panowie, chociaz niech ktoś go zablokuje i popilnuje... Nie, bo mają swoje problemy.

Zgłosilem sprawe do Komendy Glownej w Polsce, prosiłem o kontakt do szefa ale nikt nie chciał mi pomóc. Bo RODO. Znalazłem w internecie nr do dystrybutora tych naczep i podalem tam rejestracje naczepy. Ok. Zobaczyny jak mozemy Panu pomoc, sprawa rzeczywiscie pilna.

Po jakims czasie zadzwonil do mnie szef tego pijaka i poprosił o lokalizacje jego zestawu... Powiedział, że wysyła swoich kierowcow, zeby go powstrzymali od jazdy...

Tyle się mówi o odpowiedzialności na drogach a koniec końców policja ma wywalone na nasze bezpieczeństwo. Nienawidzę Francji.

#bekaztransa #tir #zwirowcy #francja #macron #policja
k.....s - O ABSURDZIE I IDIOTYZMIE FRANCUSKIEJ POLICJI

Witam Mircy, opowiem co się d...

źródło: comment_A5tLLlZkxGBXVBwCfL6nfyMGp8CytuXA.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz