Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 282
@syn_szalwia: co z tego że korzysta z czyichś materiałów? Kazdy korzysta w mniejszym lub wiekszym stopniu. Pomijam już fakt, że gość bardzo spopularyzował i nadał "drugie życie" książce Teresy Torańskiej "ONI", to jego kompilacje i trafne analizy potrafią dać nowe światło i pozwalają widzowi w odpowiedni sposób zinterpretować wydarzenia z historii naszego kraju i świata. Z merytorycznego punktu widzenia ciekawehistorie używa materiałow w swoich filmach jako zródeł historycznych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 143
@botpoziomu: jesteś po prostu zawistnym stulejarzem z wykopu którego boli dupa że ktoś jest inteligentny i rozpowszechnia wartościową wiedzę. Normalni trzezwo myślący ludzie potrafią docenić kanały takie jak @ciekawehistorie

Swoją drogą to mam nadzieję że wywołasz tymi bzdurami odwrotny efekt i jeszcze więcej osób doceni te filmy i dołoży swoją cegiełkę na patronite. W tym oczywiście ja, bo do tej pory jeszcze tego nie zrobiłem.

Autorowi kanału chciałbym życzyć
  • Odpowiedz
@botpoziomu: jak ktoś chce wpłacać na patronie to wpłaca, jak ktoś chce wpłacać dotacje dla patostreamerów to wpłaca. #!$%@?łeś się jak pies do jeża
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 76
@botpoziomu: ale co to za absurdalne porównanie? Informacje skąd pochodzą fragmenty użytych materiałów pojawiają się w trakcie trwania dokumentów realizowanych przez autora i jest to zgodne z polityką YT - filmy zawierają komentarz do materiałów ogólnie dostępnych. Na tej samej zasadzie oskarżyć o kradziesz możesz KAŻDEGO autora pracy licencjackiej czy magisterskiej, ponieważ korzysta z czyichś prac. Te oskarżenia są całkowicie wyssane z palca
  • Odpowiedz
@Zborro: patronite jedynie nadaje ytemu charakter zarobkowy i nie jest glownym powodem czepiania. Glowny powod jaki napisalem to wycinanie bez pozwolenia pokaznych fragmentow materialow z komercyjnych filmow dokumentalnych.

Ja nic wiecej z ta sprawa nie robie, zwrocilem uwage i tyle.

To, ze mnie wyzywacie i probojecie nastraszyc zeby nie zglaszac tego do zaiks itd tylko swiadczy o tym, ze macie swiadomosc konsekwencji jego postepowania.
  • Odpowiedz
filmy zawierają komentarz do materiałów ogólnie dostępnych.


@windows95: to, ze film discovery leci w tv i wypowiadaja sie weterani wojenni nie oznacza, ze mozesz sobie wziac te wypowiedzi i zrobic z nich wlasny film na ten sam temat co discovery jeszcze z jego materialow.
  • Odpowiedz
@botpoziomu: chłopie ty masz chyba jakieś maniakalne potrzeby atencji, bo ja mam wywalone na twoje zgłoszenia i ciebie, ale moim zdaniem jest to robienie afery o nic, bo musiałbyś zgłosić pół youtube. To mi się kojarzy z pisaniem pracy magisterskiej,gdzie cytujesz fragmenty z innych książek i musiałbyś zapłacić za używanie tych cytatów xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@botpoziomu: otóż mogę i jest to całkowicie zgodne z regułami zaiks. Widać że nawet nie masz pojęcia o czym mówisz. Zgłoś to do zaiks i o ile naprawdę ktoś tam jest na tyle głupi by przejąć się bzdurą zgłaszaną przez jakieś rozhisteryzowane bordo z wykopu to sprawa i tak rozbije się o to że autor prowadzi swój kanał pro bono, a datki są całkowicie dobrowolne
  • Odpowiedz
gdzie cytujesz fragmenty z innych książek i musiałbyś zapłacić za używanie tych cytatów xD


@Zborro: no to jezeli to jest w obrebie prawa cytatu to o co robicie afere? jest ok i nic mu nie grozi
  • Odpowiedz