Wpis z mikrobloga

Zostały mi 2h jazdy. Chciałam sobie je zostawić przed egzaminem. Można tak zrobić?
Czy muszę wyjezdzić wszystkie 30 godzin i dopiero można zapisać się na teorię ? #prawojazdy #pytanie
  • 18
  • Odpowiedz
Czy muszę wyjezdzić wszystkie 30 godzin i dopiero można zapisać się na teorię ?


@lopie: @RocketQueen:
musisz wyjeździć minimum 30h, potem egzamin wewnętrzny teoretyczny, następnie egzamin wewnętrzny praktyczny i dopiero do WORDu.
Jeśli masz mniej niż 26h teorii, 4h PP i 30h praktyki oraz nie odbyłaś egzaminów wewnętrzny to ośrodek łamie prawo, a Ty także popełniasz przestępstwo poświadczając nieprawdę (podpisując się pod dokumentami, które nie są prawdą).
  • Odpowiedz
@Mirekzkolega: nie możesz zdawać wewnętrznego przed 30h - określają to przepisy. A jeśli zdajesz przed 30h to znaczy, że podpisałeś się na karcie, że byłeś na zajęciach, które w rzeczywistości się nie odbyły.
  • Odpowiedz
@Mirekzkolega: w rzeczywistości Twój instruktor i ośrodek złamali prawo, a Tobie mogą cofnąć uprawnienia jeśli, kiedyś przy kontroli wyjdą na jaw nieprawidłowości szkolenia. Są takie przypadki, a będzie ich coraz więcej.

@pathfinder0: bo łamie prawo, jest przestępca i mogą cofnąć Ci uprawnienia?
  • Odpowiedz
@lopie: Mi intruktor sam to zaproponował. Brakowalo mi 4,30 godziny i po prostu podpisałem, że wyjeździłem już wszystkie godziny. Dzień przed egzaminem wyjeździłem ostatnie 1,5 h. Niestety nie zdałem praktyki, no ale chociaż wyjechalem na miasto xD
W piatek powtórka.
Także spytaj się instruktora czy jest taka możliwość.
  • Odpowiedz