Wpis z mikrobloga

Witam.Panowie moze Wy wiecie o co chodzi.Klikam Moj komputer - Panel sterowania - Dzwieki - zakładka nagrywanie i pokazuje sie coś takiego jak na zdjęciu.Pasek menu - Akcesoria - Rejestrator dzwięku to samo.Dodam iż od jakiegoś czasu juz wyskakuje mi coś takiego.Ostatnio robiłem formatowanie dysku, wszystko od nowa instalowałem i problem pojawia sie dalej.Jesli ktos wie ocb. z góry dziękuję.
body87 - Witam.Panowie moze Wy wiecie o co chodzi.Klikam Moj komputer - Panel sterowa...

źródło: comment_SjSiiDJMPx5PDzPi3MgDXE1aqg9UFmFz.jpg

Pobierz
  • 20
Patrzyłem teraz na stan fizyczny kosci Ramu i raczej jest lekko uszkodzona fizycznie mimo ze program tego nie pokazuje.Kiedyś wypinałem ją i przy wpinaniu posłuzyłem sie długopisem aby ją delikatnie włozyć i widac że zachaczyło delikatnie ścieżki na kosci.
@maciejg: Wydaje mi sie że wszystko przetestował jesli chodzi o ram.Karta jest zintegrowana.Za jakis czas biore lapka i tak na serwis do przeczyszczenia to przy okazji zapytam ocb. z tym.
@maciejg: Siema,pamiętasz ziomek co pomagałeś mi w problemie z tą pamięcią?.Dzisiaj wymieniłem kość na 8 Gb, nową, problem dalej jest, format zrobiony jakiś czas temu.Myślę że zniknie jeśli wymienię kiedyś kompa,a nie jest na tyle dokuczliwy żeby to jakoś specjalnie przeszkadzało.Pozdro
@body87 meh... może niestety być jeszcze sporo rzeczy na płycie. Kontroler pamięci, kondensatory... Prawda jest taka, że bez drugiego kompletu i przetestowania wszystkiego, to nie rozgryzę.