Wpis z mikrobloga

Dobre katalogi torrentow z Malo znanymi serialami wielkiej 4 stacji tv z usa? dawno sie w to nie bawilem i albo ja jestem idiota ale moje ulubione torrenty przestaly dzialac, mam na mysli tbh i kickass, chodzi mi konkretnie o serial yes, dear. nie byl jakos szczegolnie popularny no ale to dosc znana produkcja pomimo wszystko. prosze o pomoc. #torrent #seriale
  • 8
  • Odpowiedz
@czemu_nie: Thanks bro! co prawda lubie ogladac w hd ale nie kosztem #!$%@? sie godzine z szukaniem torentow. na ta chwile juz sobie odpuscilem i ogladam house hunter renovations ale skoro jest na yt to zaraz obczaje xd wgl jakies dziwne czasy sa teraz z torrentami i darmowymi uslugami streamingowymi i dont even know bro -.-
  • Odpowiedz
@LukasCzubak: już od jakiegoś czasu wbijam w google frazę "tytuł serialu s01e01" i nie pamiętam, żebym czegoś nie znalazł. Szkoda tylko, że ktoś tego nie zgrał w HD bo przecież leciało/leci na Comedy Central Family
  • Odpowiedz
@czemu_nie: wlasnie ja pamietam ten serial z comedy central jakies 10 lat temu i sb dzisiaj przypomialem o nim xd ale i tak by mi to nic nie dalo bo nie lubie jakichkolwiek polskich wersji jezykowych. dzołki nie wchodza
  • Odpowiedz
@czemu_nie: Znam te seriale bo robiłem podobnie xd przelaczalem sie pomiedzy cc, kanalami disneya, cartoon network a wieczorami ogladalem morderstwa na crime id z moim tata albo spartakusa i gre o tron xd good old days :")
  • Odpowiedz