Wpis z mikrobloga

Mireczki,
Może wy będziecie wiedzieć... Dlaczego z T-Mobile Bankowe nie przechodzą zlecenia stałe do Aliora? Konsultant powiedział, że nie jest to możliwe i tyle. W zasadzie problem jest w tym, że przy zakładaniu zlecenia stałego nie ma takiej informacji. Normalnie można wpisać rachunek z Aliora, wszystko elegancko ustawić. Nawet w dniu, w jakim ma wykonać się przelew, liczba kolejnych przelewów maleje i data przeskakuje na kolejny miesiąc. Wszystko wygląda normalnie. Po prostu przelew nie jest wykonywany. Nawet nie ma żadnego błędu typu nieudana transakcja.

Coraz bardziej wkurza mnie ten bank. Może polecacie coś innego? Wypłat z bankomatu praktycznie nie robię, wszędzie płacę przez BLIK i Google Pay. Jakoś strasznie wymagający nie jestem, byle wszystko działało, szczególnie aplikacja na Androida.
#tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank #bankowosc #banki
  • 7
@MichaelT128: No tak. Masz rację, tylko szkoda, że nawet nie ma powiadomienia, że płatność nie może być zrealizowana. Nawet wystarczyła by informacja przy wpisywaniu numeru rachunku w zleceniu stałym, że zobowiązań kredytowych na konto Alior nie da się zrealizować.
@Frexor: tylko się nie przeraź bo ostatnio mieli kilka konserwacji i ludzie narzekali choć nie było na co w zasadzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) apka santandera jest świetna - masa opcji, dobra czytelność. Oczywiście Blik jest
@Frexor: zapraszamy do nas ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nasze Konto Jakie Chcę oferuje: 0 zł za prowadzenie konta
0 zł za przelew ELIXIR, Express ELIXIR, BlueCash
Możliwość wyboru sposobu pobierania opłaty za kartę Dopasowaną
Systematycznie rosnące oszczędności dzięki Automatycznemu oszczędzaniu z wyżej oprocentowanym Kontem Systematycznym
Zwrot za rachunki w wysokości 1% płatności za prąd, gaz, Internet, TV, telefon. Pozdrawiam, Andrzej.