Wpis z mikrobloga

@merciless85 według ciebie zachowania które zostały ostatnio pokazane są normalne. Gdyby to był obóz chrześcijański i wyciekły by takie zdjęcia z ksiedzami to też byś nie widział problemu?

Dla mnie złe zachowanie jest złe nie zależnie czy ktoś jest księdzem, białym, czarnym, imigrantem czy z lgbtzp.
  • Odpowiedz
@Kamil32123: o to chodzi, że gdy pojawiają się podejrzenia o pedofilie w stronę księdza neuropa potrafi zachować dystans i czeka na twarde dowody. W przypadku euroweek 4konserwy rzucają oskarżeniami bez żadnych dowodów a tylko na podstawie własnych domysłów które im posauje pod tezę, że imigranci to zło
  • Odpowiedz
to masz słaby wzrok. neuropa sugeruje, aby zrobić zgłoszenie do odpowiednich służb jeżeli ma się jakiekolwiek wątpliwości co do dobrych zamiarów wychowawców z euroweek, a nie robić gównoburzę na wykopie.
  • Odpowiedz
@przemek89x przecież według neuropy wszyscy z koloratką to pedofile. Osobiście nie jestem ani z lewej ani z prawej strony. Ale widzę problem z tymi zdjęciami a raczej starymi koniami z małymi dziewczynkami. A wysyłanie nudesow podopiecznym czy wkrqdanie sie przez okno po nocy do pokoju dzieci jest dla mnie obrzydliwe i mam nadzieję, że osoby odpowiedzialne poniosą karę.

A co do opanowania neuropy to faktycznie było je dobrze widać przy zdjęciach
  • Odpowiedz
@Kamil32123: Przeanalizujmy screena.
- użytkownik MoonSet napisał tylko, że lizanie smietany z kolan to nie jest którą popiera, nigdzie nie zasugerował, że cały kościół to pedofile.
- użytkownik mhrok87 ma komentarz usunięty więc nie wiadomo co napisał.
- użytkownik bidbid na napisał że 99% jet gejofilem (a' 99% 'nie jest zamiennikiem słowa 'każdy' , a kim jest gejofil to nie mam pojęcia)
- użytkownik the_trinity raczej ironizował z nagonki na
  • Odpowiedz
@przemek89x
Nie mówiłem tego dosłownie ale stwierdziłem, że znajdę komentarz o który prosiłeś.
Gejofil w potocznym znaczeniu oznacza pedofila który ma preferencje do tej samej płci męskiej.
Czyli policzenie słów geja i pedofila.
  • Odpowiedz