Wpis z mikrobloga

Eh, pamiętacie te lata, kiedy wykop był ogarnięty przez nachalną propagandę korwinjugend?
Codziennie po kilka-kilkanaście znalezisk na głównej o Korwinie:
- Korwin powiedział to
- Korwin powiedział tamto
- Korwin w brydża gra
- Korwin rucha psa jak sra...

Gdzie są tamci zawiedzeni przez swojego guru dzieciaki?

Z wiekiem coraz gorzej mu idzie rekrutacja nowych 15-latków, teraz dzieciaki wolą oglądać patostreamy niż jego filmiki "masakrujące lewakuf". Jedyne co się zmienia, to to, że ma coraz więcej dzieci oraz zmienił żonę na jedną z ruchanych przez siebie partyjmych młódek

#humor #humorobrazkowy #korwin #bekazprawakow #wolnyrynek #bekazkorwina #nostalgia #feels
r.....y - Eh, pamiętacie te lata, kiedy wykop był ogarnięty przez nachalną propagandę...

źródło: comment_jNpPxwf0qQ8kuCVdrPe3K0Q0HAcWZX8U.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@rrdzony: Ja mam 28 lat i wciąż na niego głosuje, jego styl wypowiedzi i to jakie tematy porusza po prostu nie wpasowuje się w obecną narracje.

ps. żona mu zmarła a nie że ją rzucił dla młodszej
  • Odpowiedz
ps. żona mu zmarła a nie że ją rzucił dla młodszej


@pathfinder0: skąd niby ta informacja? Przecież wszyscy mówili, że Korwin poślubił kochankę, z którą wcześniej miał dwoje dzieci. Poza tym:

Poprzednia żona Korwin-Mikkego Małgorzata Szmit, z którą polityk ma troje dzieci, odmówiła komentarza na temat spraw prywatnych.

https://rozrywka.dziennik.pl/plotki/artykuly/517622,janusz-korwin-mikke-zona-slub-dominika-sibiga.html
  • Odpowiedz
@rrdzony: Korwinizm jest skrajną wersją obowiązującego liberalizmu i obnaża jego zło. Dlatego większość woli nie głosować. Dojrzali ludzie odrzucają jego błazeńskie wypowiedzi, nawet jeżeli nie potrafią ich zripostować. Fanatycy, zwykle ponadprzeciętnie inteligentni bronią idola, ale prawdziwa elita jest w stanie wykazać fałsz korwinizmu.
  • Odpowiedz
@Pally: ile ja bym oddał żeby zamienić tych obecnych wykopowych pożal się Boże prawicowców na dawnych kucy. Dawniej to przynajmniej Freidmana na głównej można było zobaczyć a nie te urojone wysrywy o złych żydach, Niemcach i homolewakach
  • Odpowiedz