Wpis z mikrobloga

Czy bylibyscie zainteresowani mozliwoscia umieszczania w tresciach wlasnych w Wykopie reklam AdSense, z ktorych przychody wplywalyby na Wasze konto?

Co do zasady dzialania wystarczyloby podanie Waszego ID konta z AdSense'a

Z gory jednak uprzedzam, ze raczej ciezko im bedzie dobic do poziomu sredniej krajowej...
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@innuendoPL: Z tym zbanowaniem to może być problem bo można napisać tylko jedno odwołanie i może być odrzucone "bo tak" :P a nowego zakładać nie można. Więc w sumie dla nas to bez różnicy czy wprowadzą coś takiego czy nie :D

Myślałem, raczej, że wykop ze swojego adsense wstawiałby tam reklamy, a tworzącym przesyłałby część kasy na konto.
  • Odpowiedz
@stefan_pompka: lepiej mieć 100 użytkowników zaangażowanych niż 1000 niezaangażowanych. toczyła się już kiedyś na wykopie dyskusja o tym jak przez napływ zbyt wielu nowych i umiarkowanie inteligentnych, generujących marną treść, ludzi upadają fajne serwisy, zgodnie z zasadą, że suma punktów inteligencji w społeczności jest stała.

>Myślałem, raczej, że wykop ze swojego adsense wstawiałby tam reklamy, a tworzącym przesyłałby część kasy na konto.


część kasy, czyli jednak zyski dla spółki, to
  • Odpowiedz
@innuendoPL: W sumie to jest jeszcze jeden plus. Zanim uzbiera się te 100zł do wypłaty to minie baaardzo dużo czasu, a tak to wykop zyskiwałby ze znaleziska 30zł (czysto teoretycznie, taka kwota jest wątpliwa), nam wypłacałby z 10-15 zł, a resztę zatrzymywał dla siebie.
  • Odpowiedz
@m__b:

znaleziska 30zł (czysto teoretycznie, taka kwota jest wątpliwa)


Taką kwotę podałem dla zobrazowania o co chodzi. Tak mi przyszło jeszcze do głowy, gdyby zamiast adsense ktoś chciał użyć, np. adtaily? Dałoby radę coś takiego zrobić?
  • Odpowiedz