Wpis z mikrobloga

Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (416)

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @WuDwaKa @norbijo @Cukrzyk2000 @elbankiero @julianna_cebulanna @bazylo @zieluch @NowyJa @denis-szwarc @comer123 @Schneider91 @Eskapista @hedgie @Formek @Tomm16 @Zuler @Ketra @Rabu @orfan @AmadixPL @Artosh @LVLV @Shadou @Gandezz @reggio @ciuuum69 @M_longer @jeehox25 @JohnDeere @Tikyo @
  • Odpowiedz
@Ezev: mam ten sam problem, niby tak mało czasu zostało, a wciąż nie czuję klimatu świąt. Momentami nawet czuję się jakby było już po świętach bo od miesiąca jesteśmy karmieni reklamami świątecznymi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 8
@kapitankebabownik
@Ezev
U mnie też to tak wygląda...za dzieciaka ta przerwa zimowa,bitwy na sniezki i hirołsy przy kakałku...potem pasterki itp a teraz to tak jakbym zażywał heroine któryś raz z kolei xD
  • Odpowiedz
@69guziec: co Święta uświadamiam sobie jak lepiej było na poprzednich, szczególnie za dzieciaka ( ͡° ʖ̯ ͡°) i te prezenty na Mikołaja np. gierka Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie. Obudziłem się rano, patrzę a tu dostałem ją. Potem cały dzień nie mogłem usiedzieć, komp ledwo co uciągał ale co zagrałem to moje ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz