Wpis z mikrobloga

Dziwna historia sprzed chwili:
Jechałem sobie autobusem, wcisnąłem się w róg na siedzeniu z plecakiem. Na któryms przystanku wsiada malzenstwo, dwoje wydawałoby się normalnych 40+. Babka z rozpędu (sic!) wjeżdża na siedzenie obok wbijając we mnie łokieć i pchając mnie do ściany. Mówię: - proszę pani, węższy nie będę, proszę się nie pchać. (95kg here)
- Co pan mówi? Taaak? To ja dzwonię zaraz na policję! - i zaczyna kręcić mnie telefonem. Publika w autobusie już na mnie.
- raz, dwa, trzy, tylko spokojnie - babka gada do siebie
- pańska żona bierze jakieś leki?
- niech pan nic o mojej żonie nie mówi! Wołaj kierowcę!!;

Wstałem, wysiadłem dwa przystanki wcześniej i poszedłem na piechotę. Dżizys, do teraz nie wiem co się stało. Tacy ludzie bezczelni biorą się z tego, że nikt nie ma odwagi im po prostu przyciąć kity. Bujają się po świecie atakując innych, nigdy nie dostali #!$%@?, bo dziś tępi się agresję nawet w samoobronie. Nienawidzę publicznej komunikacji, to transport dla biedoty.

Czemu nic nie zrobiłem? W plecaku miałem kałacha i glocka, a za pasem drugiego. I jeszcze kilo amunicji. Ktoś nadal twierdzi, że broń posiadają tylko niezrównoważone świry?

#logikarozowychpaskow #grazynacore #wtf #komunikacjamiejska #strzelnica #bron
  • 20
Nienawidzę publicznej komunikacji, to transport dla biedoty.


@uirapuru: Podpisuję się pod tym rękami i nogami.
I też w sumie nie lubię nosić klamki. Zawsze jak się ktoś o coś #!$%@?, to wolę spuścić głowę jak #!$%@? i iść w swoją stronę, nawet nic nie odszczekując.
@uirapuru: Przeczytałem i przed chwilą przeczytałem drugi raz. Trzeba było coś odpowiedzieć lub wyjść nie mówiąc nic ale nie żalić się na wykopie. Postąpiłeś jak ludzie na których narzekasz. I nie poświęciłbym pozwolenia gdybym je miał bo bym broń transportował zgodnie z prawem.
@uirapuru: Czytałeś nawias? No czytałeś? Nie mam pozwolenia i od lat się nie interesuje regulacjami odnoście broni, kiedyś był problem z przewozem komunikacją zbiorową. Sam pisałeś o utracie pozwolenia. Na jakiej niby podstawie? Jedyny który idzie tu full retard to Ty. Jesteś typowym młodzieżowym słowem roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@uirapuru: Tacy ludzie są naprawdę niebezpieczni bo nikt nie uwierzy ci, że ich nie zaatakowałeś.
Jadę kiedyś nocnym tzn stoję w Warszawie przy Centralnym i czekam na odjazd. Wsiada coraz więcej ludzi. Była sobie grupka chłopaczków, nie wiem nawet czy byli pijani, raczej nie było po nich widać. Coś tam się między sobą śmiali. Wszystko cicho i kulturalnie. Nikogo nie zaczepiali.
Nagle jakaś #!$%@? Grażyna koło pięćdziesiątki się do nich #!$%@?ła.