Wpis z mikrobloga

Pytanie do @M__b ale na powaznie. Ile jeszcze afer i kompromitacji musi zaliczyc Elfik zeby wreszcie pozegnala sie z praca? Przeciez ta osoba jest skrajnie niekompetentna i od lat pracuje na negatywny wizerunek serwisu ktory tworzysz. Jasne, zapewnia rozglos, ale o taki Ci chodzi? Przeciez wlasnie ktos zlozyl doniesienie na wykop ze usuwacie dowody... Moderacja od lat jest posmiewiskiem, a Elfika nie szanuje tu nikt. Dlugo jeszcze?
#euroweek #wykop
#afera
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Perlo: Szanowałem CIę kilka lat temu za jechanie hejterów jak bure suki i dorabianie się na hehe skinkach z gierki ale za ten wpis trafiasz na listę złotych mirasów mordo xD
  • Odpowiedz
@Perlo: jeśli myślisz ze jak usunęli z publicznego widoku zdjecia dziewczynek to oznacza ze usunęli w ogóle to tylko pokazuje jak ograniczony jesteś.

Kiedy tylko można materiał dowodowy powinien być niepubliczny, wtedy trudniej oskarżonemu ułożyć linie obrony. A to ze ty jie widzisz czegoś jie oznacza ze nie ma jej w bazie
  • Odpowiedz
Uwielbiam wykop za pokazanie pięknej hipokryzji przy chyba każdej aferze.
Jest podejrzenie złamania prawa - nagłaśniajmy, najlepiej to tych ludzi my osądźmy i spalmy ich publicznie na stosie (ʘʘ)
Mirki łamią prawo autorskie wrzucając tu zdjęcia udostępnione na insta - oj ta zła moderacja, ojoj, zła moderacja, my nic złego nie robimy (ʘʘ)

Genialne, istny kabaret :) A jeszcze ten tekst, że skoro jest
  • Odpowiedz
@Perlo dlaczego poprzez upośledzenie użytkowników chcesz zwalić winę na pracownice tego portalu? To ona kazała nakręcić aferę bez żadnych dowodów?


Dzieci same wrzucaly dowody podane na tacy. Był nawet nagrany filmik,gdzie dziewczyna w nieudolny sposób broniła pedofilii pograzajac ich jeszcze bardziej.
Ty serio uważasz, że taka sprawa nie powinna być naglosniona?
  • Odpowiedz
nie wiem co powiedzieć o debilach w tym wątku ktorzy fapją do tej całej Elifik i jednocześnie w miejscu bardzo podejrzanej i groźnej afery pedofilskiej z udziałem uchodźców przyklaskują na usunięcie CAŁEGO wątku wraz z masą komentarzy, bo twarze dzieciaków, które same udostępniły zdjęcia na PUBLICZNYCH portalach takich jak facebook czy instagram, nie zostały zamazane
  • Odpowiedz