Wpis z mikrobloga

Stereotyp ze polscy mezczyzni ubieraja sie zle to nie stereotyp. Ja przebywajac tylko w krakowie i warszawie ktore prawdopodobnie maja najwyzszy standard stwierdzam ze to prawda w 100%. Do tego stopnia ze chodzac po krakowie i patrzac na ludzi w moim wieku od razu widze kto jest polakiem a kto nie po ubraniach :’) najlepiej ubieraja sie turysci z norwegii i innych krajow skandynawskich ofc #modameska #polska
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@neverwalkalone: stety czy niestety, ja mam w------e tbh xd taki plus ze moge sie nasmiewac ze slaboubranych ludzi i sprawia mi to dosc sporo radosci xd jedni musza byc ubrani slabo aby inni mogli byc ubrani dobrze, ja bym nie chcial zyc w swiecie w ktorym polak ma lepszy styl od szweda :’)
  • Odpowiedz
@LukasCzubak: W Polsce tez mozna spotkac dobrze ubranych facetow, ale zgodze sie ze jest ich bardzo malo. Wszedzie ta bylwjakosc i czern, zero stylu, indywidualnosci czy pomyslu na siebie. Ale co zrobic, u nas pieniadz mniej warty jest niz u niemcow czy szwedow i te ubrania kosztuja odpowiednio wiecej wiec nie dziwie sie, ze ludzoe maja inne problemy na glowie niz swoj ubior.

Ale z drugiej strony ludzie czesto tez
  • Odpowiedz
@LosoweKontoLosowegoWykopowicza: @PeterFile: kupowanie ubran to jedna z moich ulubionych czynnosci takze sie wypowiem w tej kwestii xd mysle ze aby sensownie wygladac trzeba wydawac min. 300 zl miesiecznie a najlepiej 500. Z takim budzetem na luzie mozna byc w 1% najlepiej ubranych, reszta zalezy juz tylko od wyczucia mody i stylu. Ponadto warto jest kupowac ubrania za granica bo polski rynek jest przystosowany do tego ze ludzie nie
  • Odpowiedz
@LukasCzubak: Ale polskie sklepy w większości oferują bezguście, masowo, każdy jeden. Chodzę po sklepach i generalnie jak średnio jest za jakiś typ szmaty 200 to te które mi się podobają kosztują 400, ZKJR!
Dam głowę że kosztami produkcji niewiele się różnią, w wyglądzie też to jest kilka szczegółów a robią różnicę. Jak szukaliśmy torby męskiej do klasycznego płaszcza dla młodego to te za 150-200 były OK, ale za 350 od
  • Odpowiedz
@uwielbiamnalesniki: nie zbieram foto na dysku, zapisuje na ig jak cos. Wchodzisz w jakies miasto w norwegii, holmenkollen albo jakies hotele w oslo i znajdujesz dobrze ubrana osobe. Pozniej patzysz kto tej osobie komentuje zdjecia i ich tez obczajasz (bo ludzie lubia zadawac sie z podobnymi sobie xd). As easy as that
  • Odpowiedz
@LukasCzubak: popatrzyłem i w sumie to widzę same laski i koksow w tym Oslo xd ale jakichś paru kolesi znalazłem to w sumie ubierają się normalnie poza faktem ze noszą marynarki i krawaty na codzień, czego ja nie trawie jakos

Nie jestem biznesmenem żeby wiecznie chodzić po formalnemu
  • Odpowiedz