Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@?ąc od tego kto ma rację w tej całej sprawie, dziwi mnie jedna rzecz. Wczoraj pewien Mirek dodał znalezisko związane z aferą które było ewidentnie niewygodne dla moderacji(oświadczenie Mirka który dostał bana w związku z całym tym zamieszaniem). Moderacja po kilku minutach zbanowała użytkownika który dodał owo znalezisko(z oświadczeniem) za multikonta. Nie wiem czy faktycznie były to jego multi, ale zastanawia mnie dlaczego skoro jedno z tych rzekomych multikont miało ponad 3 lata to dlaczego akurat po opublikowaniu "niewygodnego" znaleziska ten użytkownik dostał bana? Dlaczego nie wcześniej? Czyżby moderacja miała więcej takich "haków" i jak nie podskakujesz to zostawiamy cię w spokoju, ale jak coś nam się nie spodoba to "pyk, 5 minut i banik"? Dziwne, przypomina to trochę trzymanie niewygodnych teczek przez służby i używanie ich do kompromitacji/likwidacji opozycjonistów czy wrogów kiedy nam pasuje.
#przegryw #afera #euroweek #4konserwy #lewackalogika

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 23
@Polkopsky: @AnonimoweMirkoWyznania: Wykopki zaraz dojdą do wniosku , że portal wykop.pl to narzędzie operacyjne służb innych "wiadomych" państw mających "wiadome" cele , szerzące obcą propagandę antypolską mającą na celu zmniejszenie przyrostu naturalnego kraju i umożliwienie zajęcia tych terenów przez arabów pod wodzą których dojdzie do kontrolowanej przez "wiadome" siły transformacji kulturowej mającej za zadanie oddać władzę nad światem zakulisowym i "wiadomym" siłom.
OP: Jeszcze z tego co zauważyłem ten użytkownik prowadził jakąś mikroliste która zrzeszała osoby chyba z tagu "#przegryw" i dzięki której dużo znalezisk z tej afery przebiło się na główną, wraz z banem moderacja usunęła jego wszystkie wpisy także ten w którym zapisane były osoby do tej listy. Upiekli dwie pieczenie na jednym ogniu:
-zbanowali "niewygodnego" użytkownika
-zabrali narzędzia do promowania dalszych "niewygodnych" z ich punktu widzienia wpisów i znalezisk
MeksykańskaHostessa:

Czyżby moderacja miała więcej takich "haków" i jak nie podskakujesz to zostawiamy cię w spokoju, ale jak coś nam się nie spodoba to "pyk, 5 minut i banik"?

może nie tyle mają gotowe haki tylko jak ktoś podpadnie to dopiero wtedy zaczynają szukać

ja np. mam stare konto które zostało zbanowane w czasie afery zbożowej (niczego nie pisałem z niego, po prostu login był w stylu "zbożowy[cośtam]" i w 5