Wpis z mikrobloga

@DevSharingan: Tak czytam co jakiś czas o księżach pedofilach, gwałcicielach, aktualnie na topie jest sprawa Jankowskiego, no fajnie tylko dlaczego wyciągają to teraz po jakiś 20 latach? Wczesniej byl Kler też afera. Już jakiś kolejny reżyser, też chce się wybić na tym temacie i coś gada o swoim filmie. No istna masakra. Zdaje sobie sprawę że pedofil/gwałciciel ksiądz to zajebiście skrajny temat, ale takim nie jest np nauczyciel pedofil/gwałciciel ? A liczby pokazują że w tym drugim przypadku było zdecydowanie więcej "incydentów". Przecież w szkole dzieci mają jeszcze więcej styczności że swoimi oprawcami i dlaczego o tym nikt tak nie trąbi ? Wydaje mi się że to wielka propaganda w którą ludzie dają się wciągnąć. Ci manipulatorzy muszą wyciągać sprawny z przed 20 lat żeby potwierdzić swoje tezy ? A dlaczego robią to teraz ? Idzie przecież całe to piękne muzułmańskie ubogacenie kulturowe, cały ten gówniany zachodni postęp którego tak pragnie to całe polskie lewactwo. Wiadomo jakiś profit z UE bedzie. Co o tym wszystkim sądzicie ?

P.S. wlasnie chciałem dodać podobny wpis na WP pod ich artykułem dotyczący właśnie tej sprawy z Jankowskim oczywiście nie ma szans żeby taki komentarz ujrzał światło dzienne. A podobno mamy wolność słowa. I to mnie zmotywowało żeby napisać to tutaj.

#tematdlauwagi #kler #kosciol #pedofilia #pedofilewiary #molestowanie #gwalt #uwaga #gownowpis #wp #onet #wolnosc #lewackalogika #lewactwo #wolnoscslowa #media #wolnemedia #wykop #film
  • 1
  • Odpowiedz
@DevSharingan: nie chodzi o liczby, tylko o zorganizowany i częsty proceder tuszowania, krycia i unikania kary owych przestępców nawet przez najwyższych hierarchów oraz brak wyciągania wniosków i dalsze dopuszczanie owych jednostek do kontaktu z dziećmi. Jankowski jest tylko wisienką na torcie pokazującą w jaki sposób owe ślepe zawierzanie i głupota powoduje, że takie straszne zbrodnie mogą obejść się bez echa, a nawet z niesłusznymi honorami.
  • Odpowiedz