Wpis z mikrobloga

#patologiazewsi #ukraina #zalesie
Jestem zapisany na różnych grupach typu: Praca w "nazwa miasta"
Masakra nie wiedziałem, że Polacy to takie mentalne zera.
To się zdarza często ale podaje np. jedną sytuację:
Jakaś Ukrainka pisze, że szuka pracy jako pomoc kuchenna czy sprzątaczka.
Milion odpowiedzi typu:
- wracaj do siebie [ czasem obraźliwe słowo ]
- tu ukrainki zarabiają dupą
- ja bym nie zatrudniał ukrainców na bank cię okradną
itp. Ludzi #!$%@?ło ?? jak my #!$%@?śmy do USA, Anglii i #!$%@? wie gdzie jeszcze to dobrze /? No #!$%@? królowie życia co jebią w dolarach na magazynach.
  • 59
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@samuraj24: literalnie w każdym kraju tak jest, zwłaszcza jak jest nagły napływ ludności która pracuje za bezcen i rujnuje rynek pracy
@samuraj24 nadal problem w tym, że zabierają miejsca pracy, które mógłby zdobyć Polak, a ponadto mają mniejsze wymagania i łatwiej zatrudnić ich niż Polaka, który oczekuje większego wynagrodzenia
Przez Ukraińców pensje w Polsce nie pójdą zauważalnie do góry
@samuraj24 w tych zawodach powinno się zarabiać tak żeby przeżyć spokojnie miesiąc pozwalając sobie na godne życie
Stawki poszły by do góry gdyby nie tania siła robocza w postaci imigrantów
@Sekk: no z tym się też zgodzę że polska to śmieszny kraj "gdzie przy prostych pracach - potrzebnych i też powinno się je szanować - nie jesteś w stanie wynająć sobie mieszkania a jeszcze kupić jedzenie itp"
NIe wiem jak w innych miastach ale jestem elektrykiem/pomiarowcem.Na budowach spotyka sie coraz mniej Ukraińców. Mozę są pracowici ale mniej dokładni i po pewnym czasie mają postawę roszczeniową $ .
@ravau: a skąd te normy się wzięły? Zapewne nie z powietrza, tylko tak Polacy #!$%@?, że normy są dociśnięte, pewno jeszcze za najniższą i poklepanie przez kierownika po plecach xD Ukraińcy zarabiają w tej firmie 2x mniej od Polaków? Pewno nie a janusz i tak trzyma Ukraińców xD
@Niebadzlosiem to ja właśnie zauważyłem odwrotna sytuację:
"poszukiwany operator wózka widłowego. 2400 na okresie próbnym na rękę. Potem podwyżka i umowa o pracę"

To milion komentarzy:
- śmiech na sali
- ciekawe jak mam przeżyć te 3 miesionce
- hahha szukajcie sobie niewolników
@Niebadzlosiem faktycznie, to akurat z poznania. Z miasta gdzie mieszkałem przed studiami z kolei mam inne zjawisko:
Normalna oferta pracy, normalne wynagrodzenie - 0 komentarzy
Praca 2h dziennie, w domu, bez umiejętności, nawet do 5000 zł - 100 komentarzy xd