Wpis z mikrobloga

#cashback #planetplus
Hmm miałem 163 zł ostanio na zielono (zatwierdzone do wypłaty) a dziś wchodzę i mam 161.99 zł. Nie jest to dziwne że zabierają coś z kwoty już zatwierdzonej? Trochę to nie fair, skasowali jakoś cashback czy co? Jak tu teraz im ufać? :( miał ktoś taka sytuacje? Od tej pory będę robił ss żeby mieć jakieś potwierdzenie. Każdemu tak parę złotych co jakis czas skubna...
  • 12
@widmo82: @PlanetPlus:
no tak 1 zł od momentu jak zapamiętałem kwotę ostatnią do momentu następnego logowania, choć oszukaj 5000 użytkowników na złotówkę i już masz parę złotych dziennie ;)

Jak to zdublowali wiele transakcji? Ja nie widziałem żadnych zdublowanych. I te transakcje na zielono to sa sprzed paru mięsięcy, gotowe do wypłacenia, to jakbym wypłacił to znaczy że miałbym u was na minusie? :)) Coś jest nie halo
@PlanetPlus: może fajnie jakbyście dawali jakieś info ze tak się stało, które transakcję itd a nie po prostu zabieracie i to z już zatwierdzonej kwoty która teoretycznie powinna być bezpieczna i czekająca tylko na wypłatę. Nie pamiętam żebym miał dubla tak no ale ok. I to nie chodzi o grosz, złotówkę, dwa czy pięć. Chodzi o sam fakt.