Wpis z mikrobloga

#telefony #smartfon #technologia #muzyka #iphone #apple #xiaomi #samsung #huawei

Cześć Mirki! Dziewczyna ostatnio postanowiła, że kupi Iphona X. Próbowałem ją przekonać, że można kupić inny telefon o podobnych parametrach za połowę ceny, ale nie, bo jej zależy na dobrej jakości nagrywania dźwięku i dobrym aparacie. Pytanie: Znajdzie się coś innego, co by równie dobrze nagrywało dźwięk i miało dobry aparat, ale za normalne pieniądze?
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bloodonice: Kuba Klawiter kiedyś robił na YouTube fajne porównanie 3 telefonów jeśli chodzi o właśnie wideo. iPhone X i chyba P20 Pro, S9. Nie pamiętam rezultatów, ale może się przydać i wyjaśnić kilka kwestii. Chociaż cena X spadła ostatnio z 5 tys do ok. 3,6 za 64GB to nie tak źle jak na nich
  • Odpowiedz
@Strus: @Bloodonice: Moja siostra potrzebowała tani mały telefon z dobrym aparatem. Nie mogłem ją przekonać do Iphone SE. Nie miała jednak innego wyboru bo każdy budżetowy android był za duży więc padło na Iphone SE. Teraz jest zachwycona xd
  • Odpowiedz
, a nie za parametry.


@Bloodonice: ikona jablka to support producenta przez lata np model 5S ktory dostaje najnowsze wersje iOS a co daje "konkurecja" ? Paramtery, ktore sa zajebiste tylko na papierze bo po 2 latach uzytkowania to jest szrot bez aktualizacji :) Wyjmij glowe z zadka to zobaczysz, ze proc, ram i inne hardwareowe sprawy to nie wszystko, choc przy X, Xs flaki oraja konkurencje bez klopotu.
  • Odpowiedz