Wpis z mikrobloga

@Gregorius123 znam to uczucie, to jakaś #!$%@? kpina... Ale i tak lepsze są premie w biurach, i paczki dla osób na kontraktach, nic do nich nie mam bo to nie wina ludzi z którymi pracuje/pracowałem tylko bandy idiotów Z biur którzy zarządzają tym cyrkiem

@etherway jak Cię to nie spotkało to nie podejmuj próby zrozumienia, bo Ci się nie uda kolego
  • Odpowiedz
jak Cię to nie spotkało to nie podejmuj próby zrozumienia, bo Ci się nie uda kolego


@v1lk: spotkały mnie różne paczki, w różnych krajach i u różnych pracodawców, kontrahentów itp i był to cały przekrój od super wypaśnych do totalnej #!$%@?...i zastanawiam się o co chodzi ;) czy to całość, czy to, że była tam też włoska kiełbaska i inne stuffy a śmieszna ma być kiełba...rozwinięcie mi brak :D
  • Odpowiedz
@etherway śmieszna w tym sensie, że... wydaje mi się że każda firma w której pracujemy ma jakiś roczny obrót, mniejszy lub większy, ale pisać list z podziękowaniem i tak dwie biedakiełby jak ochłap dla psa to trochę przesada, brak kultury, zrozumienia wartości pracownika i rzeczywistości w jakiej żyjemy.

To ostatnie dlatego, że każdy może sprawdzić ile dana firma zarobiła, mniej więcej, i dostawać paczkę na święta człowiek ma nadzieję że to
  • Odpowiedz
@Gregorius123: Pracuję w firmie z listy Fortune 500 i paczek nie dostajemy wcale. I w sumie się cieszę, bo przynajmniej nie muszę tego później targać do domu, a jedzenie sama sobie mogę kupić i mi Picnic przywiezie :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Gregorius123 moja kolezanka dostala zas 50 ct podwyzki jako premie swiateczna. Sęk w tym, że podwyżki nie miała od 3 lat, więc uj nie prezent xD ale ta kiełba... xDDD
  • Odpowiedz
@bercikk ale fajna, jest w czym wybierać () przez te paczki z pracy to w domu pełno wszystkiego, fajna sprawa.
Niby takie małe inprezowe snacki i różności, to jednak zawsze coś fajnego się trafi (ʘʘ)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@v1lk: tak, fajne te paczki. Niby jakieś snacki i #!$%@? ale przydatne. Nie lubię jak ktoś narzeka że a to tyle kasy pracodawca ma a takie gówniane paczki daje. On nic nie musi dawać a to fajny i miły prezent. Z drugiej strony taka paczka kosztuje około 50eur więc jak pomnożymy to przez pracowników to robi się całkiem spory wydatek.
  • Odpowiedz
@bercikk A to też bardzo popularne w Holandii i dość "tradycyjne" co roku, w Polsce bony dostałem na święta i w sumie nic poza tym, a tutaj zawsze jakaś mała impreza, gril, paczki, miłe słowo, zupełnie inaczej.

I tak jak mówisz, nie ma co narzekać bo to zawsze miły gest który powinno się docenić, jak bym miał kupić wszystko co dostałem w tym roku, to lekko ponad tysiąc musiał bym wydać
  • Odpowiedz