Wpis z mikrobloga

Na podstawie jedynie kilku zdjęć, bez żadnych rzetelnych dowodów przedstawiono niekorzystnie osoby nieletnie, ich opiekunów, a także działalność fundacji.

@Sagitarius: moim zdaniem to całkiem trafne podsumowanie
  • Odpowiedz
To musiałby zgłosić ktoś na zdjęciach lub rodzice, już to widzę.


@Sagitarius: a co wy myślicie że oni wszyscy patrzą na to i wam przyklaskują? xD gdyby takie wysrywy ktoś na mój temat pisał też bym to od razu zgłosił.
  • Odpowiedz
W 90% z tych zdjęć nie widzę nic złego. Ot opiekun uśmiechnął się i sfotografował się z dzieckiem - nic nowego tak się dzieje w wielu miejscach. Przecież na takich koloniach nawiązują się przyjaźnie - także z opiekunami. Jak byłem na koloniach to też zdarzało mi się sfotografować z innymi osobami, zarówno z rówieśnikami jak i z opiekunami - co w tym złego że ktoś z nich się uśmiecha na zdjęciu? Byłem
  • Odpowiedz
@Klimbert: Jaasne. A pamiętasz jak się skończyły tego typu praktyki:
https://www.tvn24.pl/wroclaw,44/otrzesiny-z-piana-na-kolanach-ksiedza-bez-znamion-przestepstwa,320482.html

Cytacik:

Po fali krytyki Towarzystwo Salezjańskie z Wrocławia, zrezygnowało z organizacji otrzęsin. - W przyszłości tego rodzaju praktyki zostaną wycofane ze zwyczajów gimnazjum - oświadczyli salezjanie. Poza prokuraturą sprawą zajęło się także kuratorium, które w październiku wystosowało 5 zaleceń do dyrektora salezjańskiego gimnazjum. Głos w sprawie zabrał również arcybiskup Józef Michalik, który krytycznie odniósł się do sprawy otrzęsin w
  • Odpowiedz