Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #znecaniesienadzwierzetami

Na jednej z grup na #facebook został opublikowany materiał nagrania z #snapchat pewnej dziewczyny. Widać na nagraniu jak dziewczyna znęca się nad biednym #kot #koty. Z opisu wynika że dziewczyny naćpały kota a następnie nim szarpały i rzucały. Według mnie jest to skrajnie idiotyczne, tępa suka znęca się nad kotem a druga to nagrywa na snapa... Nie no zajebiście jednak niektóre #rozowepaski to mają #!$%@? IQ kamienia. Jeśli ktoś chce link do nagrania to macie tutaj do jakiegoś fanpage bo na tamtej grupie, facebook zablokował go. Gdzieś w komentarzach widziałem profile tych dziewczyn ale niby je pousuwały lub dały na prywatny
https://www.facebook.com/Typowa.loha/posts/2141505739202830
  • 9
@gansevudei: Niestety ale coraz więcej widzę jak to dziewczyny w wieku dorastania #!$%@?ą takie akcję pewnie m.in z chęcią zyskania atencji. Nie mówię że wszystkie takie są ale taka patologia rozrasta się w bardzo szybkim tempie, a jeśli sprawa nie była by nagłośniona to pewnie nawet konsekwencji by nie miała a tak to może ktoś coś postanowi znaleźć szkołę i napisać co one odwalają bo z takimi to do psychologa trzeba
@gansevudei: Dobra masz rację trochę przesadziłem z wkładaniem wszystkich do jednego wora, ale po część też to podchodzi pod ich logikę bo niektóre tylko chcą atencji atencji i więcej atencji a ta druga pewnie miała w głowie "Haaa wrzucę to na snapa będzię fejm i wgl bo to takieee śmieszne znęcać się nad kotkiem"