Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@GrubyRozowyKot: ale wiesz ze na terenach gdzie są myśliwi jest więcej dzikich zwierząt, niż tam gdzie jest to zakazane? Najglupszy argument, strzelają bo lubią, a nie dlatego żeby nnas bronić przed dzikami w miastach..
  • Odpowiedz
@beesAreAwesome odstrzał jest prowadzony zgodnie z prawem a jego ilość jest określona przez starostwo.

Dokarmia się w przypadku długich i mroźnych zim tak aby zachować populację na określonym poziomie.

Wszystko ma służyć temu by populacja zwierząt była na poziomie, który zapewnia minimalne straty dla cywilizacji (wyzeranie, wypadki etc) a zarazem by nie zagrażała populacji.
  • Odpowiedz
@pahamakaa: ja mam lepszy pomysł: Znajdź grupę miasta > Znajdź posta że niedługo wchodzi Uber/Taxify ( ͡° ͜ʖ ͡°) a i #!$%@?ć socjopatycznych myśliwych którzy się pastwią nad zwierzyną traktując to jako świetną zabawę, jestem hejterem XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kezioezio: a gdzie coś takiego pisze? Mówię tylko że nie powinniśmy ich dokarmiac i myślistwo wcale nie jest od tego żeby regulować ich populację. A jeśli jest to coś słabo im to wychodzi
  • Odpowiedz
@pahamakaa: U mnie rodzice na wsi od kilku lat narzekają że ostatnio masakra ze zwierzętami, ciężko coś uprawiać w ogródku bo namnożyło się wszystkiego tak że bez ogrodzenia pod napięciem nie ma opcji na jakieś zbiory. Z resztą jakieś pół roku temu w lesie 500m od mojego domu dzik zabił jakiegoś typa. A w necie durr zlikwidować myślistwo, #!$%@? patologia hurr. To zlikwidujcie i zastanawiajcie się potem czemu nagle żarcie drożeje
  • Odpowiedz