Wpis z mikrobloga

#gearbest #pocztapolska #priorityline
Czyżbym załapał sie na clenie i vatowanie? od 4 dni żadnego nowego statusu a paczka powinna raczej już dawno być w Polsce chyba. Czy może poprostu nasza kochana poczta nie aktualizuje statusów albo nic nie robi ? @AliPaczka co o tym myślisz? Zastanawiam się czy wyczekiwać listu z celnego czy mieć nadzieje że jednak się uda..
inFamous_Man - #gearbest #pocztapolska #priorityline
Czyżbym załapał sie na clenie i...

źródło: comment_QTgnT6e4CzqH5CqhLtjW454hBKEgRsBK.jpg

Pobierz
  • 7
Czyżbym załapał sie na clenie i vatowanie?


@inFamous_Man: nie ma statusu który na to wskazuje przy wysyłce pocztowej

od 4 dni żadnego nowego statusu a paczka powinna raczej już dawno być w Polsce chyba.


to list, nie paczka, nic dziwnego że nie ma statusów

Czy może poprostu nasza kochana poczta nie aktualizuje statusów albo nic nie robi ?


a może wystarczy żebyś pomyślał, wybrałeś wysyłkę pocztową która może iść nawet 60
@theboo: Tez mi idzie MiBox S cholerny gearbest wyslal global express zamiast priority line.. I boje sie ze siadzie przez to na vat a wtedy to juz naprwno nie zdazy na swieta. Zamowilem go 10 listopada to dopiero w grudniu wyslali i to jeszcze zla przesylka, masakra jakas. Daj znac jak Ci sie cos pojawi nowego.
@theboo: jak do nich pisalem czemu tak zrobili to najpierw mi probowali wmowic ze taka przesylke wybralem a jak im wyslalem screena ze jednak wybralem priority line to mi tylko odpisali ze wyslali szybsza przesylka i powinienem sie cieszyc, tylko jak siadzie na vat to ni ciula nie bedzie szybciej.. Priority line jest chociaz reguralne jesli chodzi o czas dostawy..